zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Niekedy je menej viac

Podnikateľské weby potrebujú samozrejme zákazníkov, a to v dostatočnom počte. Ale to nemusí vždy nevyhnutne znamenať, že je tu záujem o kohokoľvek, kto na takýto web zavíta. Logicky sú tu žiaduce tí, u ktorých je pravdepodobné, že tu utratia peniaze, pretože bez tých by to nešlo, lenže ani to nie je jediné meradlo, podľa ktorého sa dá riadiť. Neraz treba tiež hľadať iba v určitom obmedzenom priestore. Niekedy sú jednoducho žiaduci iba zákazníci odniekiaľ. Pretože nemá každý biznis globálny dosah a také veľké ambície.
A keď nejde o to, osloviť celosvetovú verejnosť, keď stačí iba zákazníci, ktorí sú z tu väčšieho a tu menšieho podnikateľovho okolia? Potom prichádza pochopiteľne vhod iba lokálna optimalizácia pre internetové vyhľadávače. Teda úsilie o také prispôsobenie webu, ktorým by sa dosiahlo oslovenie iba žiaduceho okruhu ľudí.
Už skoro polovica ľudí hľadajúcich niečo s využitím Googlu totiž hľadá práve niečo v dosiahnuteľnom okolí, tam, kde títo práve žijú alebo sa vyskytujú, a potom prichádza k slovu práve lokálne SEO. Ktorá má zabezpečiť záujem verejnosti práve tým podnikateľom, ktorí v dosahu tých hľadajúcich sú. Taká lokálna SEO je teda dôležitá hlavne pre podniky a podnikateľov pôsobiacich iba v určitej lokalite, ktoré hľadajú miestnych záujemcov o ich ponuky, a práve u týchto chcú vyvolať záujem a vzbudiť dôveru.
A čo pri takejto lokálnej optimalizácii zohráva svoju úlohu? Napríklad aj dokonalejšie zobrazovanie v mapových aplikáciách typu Google Maps a Apple, ktoré pomôžu ľahšie nájsť dotyčnú firmu, napríklad aj čokoľvek, čo zlepší propagovanému podniku povesť, napríklad aj nastavenie firemného profilu Google.
A tiež sa tu dajú využiť aj recenzie skorších zákazníkov napríklad v podobe aktivity na sociálnych sieťach alebo e-mailového marketingu, aj reakcie podnikateľov samotných na také recenzie.
A potom nesmie pochopiteľne chýbať ani nič z toho, čo je typické pre každú optimalizáciu. Pretože je tá lokálna vlastne aj optimalizáciou, ktorá má vlastne identické úlohy. Len v obmedzenejšom rozsahu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol