zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Niečo zo SEO zvládnete aj sami

Keď sa vlastník nejakého webu stretne prvýkrát s optimalizáciou, možno na tejto nič veľmi nechápe. Nechápe, čo sa za ňou skrýva, na čo presne že je táto dobrá a ako sa táto správne prevádzkuje. Čo vedie niekedy k tomu, že sa jej snaží vyhnúť, čo je ale pri weboch zápasiacich s príliš nízkou návštevnosťou samozrejme chyba. Alebo môže dôjsť k pravému opaku, to keď si niekto podobne neznalý prečíta niekde na internete návod, ktorý môže byť aj značne pochybný, a keď potom optimalizuje navyše ešte laicky a nedokonale, nemusí stáť výsledok za nič.


A tak je možno najlepšie, keď sa prenechá optimalizácia niečieho webu odborníkom. Čo môže byť skutočne tou najšťastnejšou voľbou.


Avšak nikde nie je napísané, že neexistujú aj záležitosti z oblasti optimalizácie, ktoré dokáže zvládnuť aj nejeden majiteľ webu sám. Stačí sa trochu zamyslieť, sebakriticky zhodnotiť svoje schopnosti a možno sa ukáže, že sa skutočne niečo zvládnuť podarí bez toho, aby sa angažovali profesionáli.


Zoberme si napríklad taký copywriting. Teda písanie textov, bez ktorých sa pomaly žiadny normálny web nezaobíde. Písať predsa dokáže kdekto z nás, a keď to človek vie na dostatočnej úrovni sám, môže sa skutočne nechať inšpirovať, ako na také obsahové alebo reklamné texty a články, a potom si tieto pre svoj web aj sám napísať.


Avšak rozhodne by sa tomu mal venovať radšej iba ten, kto si ich pri písaní takzvane istý v kramflekoch. Pretože sú užitočné tie texty, ktoré niekto číta, prípadne tie, ktoré sú posudzované internetovými vyhľadávačmi. A v oboch prípadoch treba počítať s tým, že bude niekto alebo niečo také texty aj hodnotiť. A preto je tu kvalita žiaduca.
A čo si pod takou kvalitou textov predstaviť?


Hlavne to, že musí byť taký text zaujímavý, pozornosť si zasluhujúcu. Musí vzbudiť záujem už aj nadpisom a úvodom, a musí byť zaujímavý až do konca. Plus musí byť samozrejme vhodne štruktúrovaný, gramaticky správny, logický. A keď už text vznikne, malo by sa do neho vložiť v záujme SEO napríklad aj žiaduce kľúčové slovo.


Proste to nemusí byť pre niekoho zase až také zložité, podobný text napísať. Ale nesmie sa to podceňovať. A keď si niekto predsa len nie je istý svojimi schopnosťami, bude lepšie staviť na copywritera.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol