zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nie vždy sa hrá fér

Každý z prevádzkovateľov internetových stránok sa snaží, aby s týmito náležite zabodoval. Aby tieto oslovovali dostatočne široký okruh verejnosti a plnili tak v dostatočnom rozsahu poslanie, kvôli ktorému vznikli.
Lenže ani tá najdokonalejšia ponuka nemusí byť ešte zárukou úspechov. Keď sa skrátka o niečom nevie, nepomôže ani skutočnosť, že je to treba najdokonalejšie, najkvalitnejšie a najlacnejšie na celom svete. A preto sa musia mnohé weby jednoducho optimalizovať pre internetové vyhľadávače, aby si vydobyli svoje pomyselné miesto na slnku.
Optimalizácia môže byť v tomto ohľade skutočne skvelý pomocník. Tá môže zaistiť, aby si doposiaľ nie príliš úspešný web polepšil medzi odkazmi ponúkanými internetovými vyhľadávačmi širokej verejnosti, aby tu vystúpil nahor a zaistil si tým dostatočnú návštevnosť.
Avšak zatiaľ čo sa niekedy webom takto trochu pomáha v rámci tolerovateľných pravidiel, existujú aj prípady úplne nekalého počínania, ktoré by sem rozhodne nemalo patriť. Hovorí sa tomu black-hat SEO a jedná sa o využívanie nesporne neetických metód, ktoré majú za cieľ zvýšiť pozíciu webu v internetových vyhľadávačoch nekalými spôsobmi.
Čo mám konkrétne na mysli?
V prípade spätných odkazov je to potrebné ich masívna tvorba a umiestňovanie vo veľkom všade, kam sa len také odkazy umiestniť dajú. V tomto prípade ide o nesporný spam, ktorý má za cieľ presvedčiť internetové vyhľadávače o domnelo vysokej podpore a obľube takto podporovaného webu, ktoré ale nie je skutočnosťou. Keď sa také odkazy objavujú nezmyselne prakticky kdekoľvek, kde nemajú čo robiť, je to zavrhnutiahodné.
Podobne je tomu aj v prípade skrytého textu obsahujúceho rôzne kľúčové slová, ktorý je na web uložený a minimalizovaný tak, aby nerušil čitateľov, ale bol využitý vyhľadávačmi, nežiaduce je aj klamanie vyhľadávacích robotov tým, že im je predkladaný iný obsah ako návštevníkom, alebo nákup spätných odkazov.
To všetko je nežiaduce. A je šťastie, že už sa tomu dnes dokážu vyhľadávače brániť a trestajú prepadom tých, ktorí sa niečoho podobného dopúšťajú.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol