zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nie každý web je užitočný

Niektorí ľudia žijú v mylnej predstave, že je podnikanie na internete hračkou. Možno tu párkrát niekde nakúpili a možno ani to nie, a to im stačilo, aby si vytvorili ilúziu, že je to vlastne náramne jednoduchý spôsob obživy. Pretože čo je na tom? Podnikateľ si tu založí alebo nechá založiť nejaké tie internetové stránky, potom na nich zverejní to, čo môže ponúknuť, a má postarané. Nemusia si kupovať alebo prenajímať predajné priestory, nepotrebuje zbytočne veľa zamestnancov ani veľké sklady, prevádzkovanie podnikateľského webu môže byť aj jednoduchá a lacná záležitosť. A ľudia sa sem môžu hrnúť za nákupy pokojne z celého sveta. Takže sa tu nedá neuspieť.

Ale realita je iná. Čo vie všetci, ktorí už toto podnikanie zažili na vlastnej koži. Skoro všetko, čo tu zatiaľ zaznelo, je síce pravda, ale to posledné spomínané nie. Podnikateľský web môže byť akýkoľvek, ale nie je isté, že si naň aspoň niekto nájde cestu. A keď sem nemieri dosť potenciálnych zákazníkov, nezarobia sa peniaze, čo je pochopiteľne podstatný nedostatok. Pretože podnikaním sa má práve zarábať. A tak si treba zaistiť návštevnosť. A to už je veľmi zložitá úloha, ktorá sa len tak nezvládne. Nikto z podnikateľov sám osobne neosloví toľko ľudí, aby sa mu tu darilo obchodovať s veľkým ziskom, a keby sa teda nevsadilo na profesionálnu pomoc, bolo by to zlé až beznádejné.

Ale našťastie taká profesionálna pomoc existuje a využiť ju je možné, nech už u nás podniká ktokoľvek s čímkoľvek a odkiaľkoľvek. Firma SEOlight totiž ponúka záujemcom tú najkvalitnejšiu optimalizáciu pre internetové vyhľadávače a práve takáto optimalizácia je zárukou dostatku návštevníkov a zákazníkov na podnikateľských weboch. Kto sa rozhodne túto možnosť využiť, dostane sa medzi popredné ponuky v internetových vyhľadávačoch a tým si zaistí priazeň internetovej verejnosti. Vďaka ktorej si môže dosť zarobiť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol