zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nie každý text dobre poslúži

Optimalizácia pre internetové vyhľadávače, ako sa všeobecne vie, je činnosť nevyhnutná na to, aby sa niečí (pravdepodobne podnikateľský) web presadil medzi ostatnými internetovými ponukami. A ako sa tiež vie, znamená taká optimalizácia nejednu činnosť, ktorá sa musí pre blaho webu, ktorý potrebuje podporiť, vykonať. Je tu napríklad len tak náhodne vytváranie spätných odkazov alebo linkbuilding, je tu napríklad ideálna voľba kľúčových slov, propagácia a podobne. A samozrejme sa to tu nezaobíde ani bez nejakých tých textov, ktoré k webom a teda aj optimalizácii neodmysliteľne patria. A ktoré musia byť dokonalé z pohľadu čitateľov, tak aj internetových vyhľadávačov, aby bola nádej na to, že sa na sieti zvanej internet uspeje.
Že nie je problém nejaký text napísať? Iste, to je pravda. Avšak platí to jedine v prípade, že nezáleží na jeho úrovni, na kvalite. A pretože je pri optimalizácii dokonalosť primárna a najdôležitejšia, treba si dať na všetkom, čo je sem napísané, záležať. Čitatelia aj internetové vyhľadávače dokážu kvality napísaných textov posúdiť a adekvátne reagujú, a keď sa teda niekde objaví niečo, čo nemá úroveň, je to stratené.
A čo by sa teda malo od článkov na internete očakávať, aby tieto boli prospešné webu, a teda aj jeho prevádzkovateľovi? Predovšetkým nasledujúce:

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol