zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nie každý je copywriterom

Keby sme si položili otázku, či dokážeme napísať nejaký článok, väčšina z nás by asi odpovedala, že áno. Keby sme sa ale spýtali, koľkí z nás by zvládli napísanie viacerých textov, a to navyše v téme, ktorú zadá niekto iný, a napriek tomu dokonale, podľa jednoznačne daných pravidiel, už by nás toľko nebolo. A keby sme vyradili tých, čo sa domnievajú, že to zvládnu, ale skutočnosť je tomuto tvrdeniu dosť vzdialená, moc ľudí by už nezostalo. Zostali by vlastne len tí, čo by mohli byť a niekedy aj sú copywriteri.

Kto to sú tí copywriteri. V podstate ľudia, ktorí sa spolupodieľajú na optimalizácii pre internetové vyhľadávače, a to tým, že píšu pre svojich zákazníkov obsahové aj propagačné texty, majúce práve také kvality, aké sú vyžadované ako čitateľmi, tak aj internetovými vyhľadávačmi.

A aký je význam takýchto textov, a teda aj copywriterov?

Texty, ktoré sú tu vytvárané, slúžia zvyčajne k ponuke služieb a tovaru, k zaplňovaniu rôznych firemných blogov a iným reklamným a informatívnym účelom. Ich úlohou je zaujať čitateľov a prilákať ich na určitý web a udržať ich tu. A nielen to. Takéto texty slúžia tiež aj k umiestňovaniu kľúčových slov, aj k vloženiu spätných odkazov, a tým podporujú web, ktorý potrebuje dosiahnuť väčších úspechov v internetových vyhľadávačoch. A to už ani nevraviac o tom, že texty od copywriterov musia byť schopné ponúkať relevantné údaje, a to čitateľnou formou, s využitím takého spôsobu vyjadrovania, ktorý je ideálny pre cieľovú skupinu , ktorá má byť oslovená.

A verte mi, že to nie je práve jednoduchá úloha. Že to nie je len tak, tvoriť podobné texty, a copywriteri nemajú ani trochu ľahký život. A snáď práve preto sú tak dôležití. Pretože vytvárajú niečo, čo by inak len tak niekto nevytvoril. A čo je treba. Napríklad aj pre weby, ktoré potrebujú optimalizovať, aby uspeli lepšie v internetových vyhľadávačoch, ktoré dávajú webom v podstate ako jediné nádej na to, že sa im podarí zaistiť si dostatočnú návštevnosť a z nej prameniace úspechy.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol