zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nie každý článok je PR článkom

Na PR články môžeme na internete naraziť každú chvíľu. A to pochopiteľne preto, že sa nimi niečo propaguje, a propagácia je tu úplne zásadného významu. Propagácia, a teda aj PR články, sú potom nesporne aj niečím, čo spadá aj do oblasti optimalizácie pre internetové vyhľadávače. A to nielen kvôli posolstvu, ktoré ľuďom prinášajú.
U takých PR článkov ide pochopiteľne v prvom rade o ich obsah, o to, čo sa tu oznamuje a čo by mohlo čitateľa žiaducim spôsobom ovplyvniť. Ich autori tak musia uvažovať nad tým, akú formu zvoliť a ako už skraja zaujať a záujem čitateľov udržať až do konca takéhoto textu. Je teda potrebné zvoliť zaujímavý nadpis a vytvoriť atraktívny úvod, treba tu pôsobiť na emócie čitateľov a pochopiteľne nespúšťať zo zreteľa tému, o ktorej tu ide.
Avšak to ešte nie je všetko. Okrem oznámenia samotného je potrebné aj to, aby podobné PR články dokonale vyhovovali potrebám optimalizácie. To znamená, že je tu vhodné dodržiavať vhodnú dĺžku podobného textu a jeho ideálne členenie a ďalšie kvality. Vrátane toho, že by nemali podobné články vyzerať rýdzo komerčne, čo by mohlo mnohých čitateľov odradiť.
Ďalej je v záujme optimalizácie pre internetové vyhľadávače žiaduce do takých PR článkov vhodne vkladať odkazy na propagované weby a kľúčové slová, čím sa zvyšuje efekt takéhoto oznámenia.
Kvalitné propagačné články tak nie sú iba nejakými obyčajnými oznámeniami. Sú aj výtvory, ktoré privádzajú na propagované weby návštevníkov, sú tak využité aj k linkbuildingu, sú aj výtvory, ktoré sú posudzované internetovými vyhľadávačmi a ktoré teda spolurozhodujú o tom, akú bude mať ktorý web pozíciu medzi tým, čo je vo vyhľadávačoch predstavené internetovej verejnosti.
A preto je často rozumné nechať si vytvárať také články schopnými copywritermi. Teda nemoriť sa s tým, pokiaľ si nie sme dosť istí tým, že to zvládneme sami v náležitej kvalite.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol