zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nie každému Google praje

Vyhľadávače ako napríklad Google majú na internete svoj nesporný význam, sú dôležité. A to preto, že s ich pomocou nájdu po niečom pátrajúci ľudia na internete oveľa ľahšie to, čo hľadajú.

Ale zatiaľ čo pre tých hľadajúcich sú internetové vyhľadávače jednoznačne užitočné nástroje, tí ponúkajúci s nimi majú aj povedzme len problémy. A to pochopiteľne v prípadoch, kedy tieto vyhľadávače niečí web ignorujú alebo ho ponúkajú medzi množstvom ďalších ponúk na tak zastrčenej pozícii, že už ho nikto z tých hľadajúcich neobjaví. Keď totiž vyhľadávač neponúka ľuďom určitý web na predných miestach, tam, kam sa hľadajúca verejnosť dostane hneď a ľahko, nemá takýto web návštevnosť, a teda ani zmysel.

A ako dosiahnuť to predné umiestnenie, ktoré dáva majiteľovi webu nádej na úspech? Pokiaľ sa bavíme o Googli, nie je to vôbec ľahké, ale možné to je. Stačí sa proste Googlu zapáčiť… A to pochopiteľne nie krásou majiteľa webu, ale kvalitami tejto internetovej prezentácie.

Čo ale patrí k tomu, čo sa Googlu páči, za čo si určitý web obľúbi a bude ho preferovať?

Medzi takéto záležitosti patrí napríklad rýchlosť načítania tohto webu. A o tom, ako na tom ktorý web je, sa môže presvedčiť jeho majiteľ napríklad využitím PageSpeed Insights od Googlu.

Potom je jednoznačne kladne hodnotenou záležitosťou aj to, či je web dobre prispôsobený aj k zobrazovaniu sa na mobilných zariadeniach, nielen na klasických počítačoch.

Dôležité sú samozrejme aj „stálice“ ako správna voľba kľúčových slov, a to nielen slov, ale aj slovných spojení, množstvo a kvalita interných aj spätných odkazov, kvalita štruktúrovania použitých textov, lepšie zabezpečenie komunikácie medzi webovým prehliadačom a serverom a ďalšie záležitosti, ktoré sa dajú do istej miery ovplyvniť optimalizáciou pre internetové vyhľadávače.

A preto sa optimalizuje. Aby bol web pre Google atraktívnejší a dočkal sa tak od neho lepšieho hodnotenia a umiestnenia medzi tým, čo je ním predstavované hľadajúcej verejnosti. Čo si ale žiada najlepšie profesionálnu pomoc. Pretože Google nie je nemenný, kritériá sa priebežne menia, a kto chvíľu neoptimalizoval, už stojí bokom.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol