zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nie je všetko copywriting, čo žiari

Pokiaľ si niekto chce napísať nejaký ten text sám pre seba, na jeho dokonalosti zase až tak veľmi nezáleží. Stačí, aby ho považoval sám autor za dokonalý, a pretože mu to nikto nevyhovára, je tento spokojný. Aj keď na to možno nie je ani najmenší dôvod av skutočnosti je podobný text úsmevný, ak nie k plaču.


Ale pre copywriting už niečo podobné neplatí. A to nie preto, že si tu nikto nepíše texty do pomyselného alebo aj skutočného šuplíka, ale preto, že sú tieto chystané pre konkrétnych zákazníkov, ktorí za to navyše musia copywriterom platiť, a nikto pochopiteľne nebude strkať peniaze do niečoho, čo je nedokonalé alebo aj priam zúfalé. Pri copywritingu jednoducho záleží pri každom výtvore na jeho špecifických kvalitách, na tom, aby takéto dielko splnilo dokonale to, čo sa od neho očakáva.


A čo že sa tu očakáva? Hocičo, predovšetkým však články, ktoré majú buď slúžiť ku kvalitnému zaplneniu zákazníkovho webu, alebo sa nimi určitý web či určitá ponuka propaguje. A iste pochopíte, že keď má nejaký text dajme tomu propagovať, musí vzbudzovať záujem a nie naopak.


A ako vyzerajú ideálne propagačné texty? Samozrejme tak, aby na svojich čitateľov čo najlepšie zaberali a ovplyvňovali ich. Takže tieto napríklad musia byť napísané tak, aby ich bez problémov pochopili všetci tí, ktorým sú také text určené. A súčasne by malo ísť o texty skôr kratšie, neodradzujúce svojou dĺžkou tých, ktorí toho toľko čítať nechcú alebo nezvládnu, respektíve na to nemajú čas.


Potom by sa tu mal copywriter určite vyhnúť nezrozumiteľným pojmom, a ak už sú tieto nevyhnutné, malo by tu byť ľahko dostupné vysvetlenie. Rovnako tak je ale nežiaduce aj využívanie niečoho, čo by mohlo v čitateľoch vyvolávať pocit hanby alebo urazenosti.


A je vhodné zvoliť si aj optimálny literárny žáner, pretože aj ten rozhoduje, aj ten pôsobí na čitateľov rôzne. A napríklad propagačný román sotva niekto prečíta. Na rozdiel od niečoho ako napríklad článok, reportáž, recenzie, úvaha a podobne.


Jednoducho je ten copywriting veda. A neoľutuje ten, kto ho radšej nechá na profesionáloch.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol