zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nie je text ako text

Texty využívané pri optimalizácii pre internetové vyhľadávače by mali byť zásadne čo najkvalitnejšie. A to nielen preto, že si to žiadajú čitatelia a návštevníci webov, ale aj preto, že sú weby podľa nich (aj keď nielen podľa nich) hodnotené aj internetovými vyhľadávačmi. A texty, ktoré sa na internetových stránkach objavujú, tak spolurozhodujú aj o pozícii stránok vo vyhľadávačoch, a teda aj o tom, čo si internetová verejnosť všimne a čo beznádejne unikne jej pozornosti. A nie je teda vôbec divu, že sa písaniu takých textov pre SEO venuje špecializovaná činnosť označovaná ako copywriting.
Vďaka tomu, že táto služba existuje, je teda možné nechať napísanie všetkých textov potrebných pre dokonalú optimalizáciu cez internetové vyhľadávače na profesionáloch. Ale nie je to nevyhnutné v prípadoch, keď je aj majiteľ internetových stránok schopný dostatočne kvalitne literárne tvoriť. Len je potrebné, aby to tak skutočne bolo, aby na svoje schopnosti dotyčný iba nehľadel cez pomyselné ružové okuliare.
Než sa potom človek pustí do písania a publikovania textov, mal by určite vedieť, aké využije vhodné kľúčové slová, prípadne spätné či interné odkazy. A mal by byť schopný toto v dostatočnom množstve a náležitej kvalite zakomponovať práve do svojich textov. Pretože na kľúčových slovách záleží to, či nájde danú stránku ten, kto hľadá práve toto, a na spätných odkazoch potom závisí ako hodnotenie internetovými vyhľadávačmi, tak aj privedenie návštevníkov z cudzích webov.
Texty, ktoré sú vytvorené, by mali byť relevantné čo najdlhodobejšie, aby mali čitatelia motiváciu sa k nim vracať a zdieľať ich, príspevky by mali byť vhodne štruktúrované, aby sa v nich čitatelia aj vyhľadávače ľahko vyznali, a nemala by chýbať ani text sprevádzajúci grafika, videá a podobne.
A o tom, že by sa text nemal hemžiť kľúčovými slovami na úkor kvality a že by sa nemalo jednať o text okopírovaný odinakiaľ, snáď hovoriť netreba.
S kvalitnými textami sa nakoniec internetové stránky vo vyhľadávačoch presadia a bude o ne záujem. O ktorý na internete vždy ide.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol