zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nie je slovo ako slovo

Zvoliť si pre svoje internetové stránky vhodné alebo ešte lepšie dokonalé kľúčové slová by niekomu nemuselo pripadať vôbec ťažké. Veď čo na tom je? Kľúčové slová by mali zodpovedať tematike, ktorej sa konkrétne internetové stránky venujú, to aby hľadajúci ľudia používajúci tieto pojmy našli skutočne relevantnú stránku a nie niečo, čo by nemalo s daným kľúčovým slovom nič spoločné, a kto vie aspoň podpriemerne po slovensky, ten na nejaké tie vhodné slová príde.
Keď sa na danom webe predáva napríklad oblečenie, dajú sa využiť ako kľúčové slová len tak náhodne bundy, košele, nohavice, ponožky a podobne. Má to súvislosť? Má. Tak prečo by nie?
Lenže také jednoduché to nie je. Ono spomínané slová by sa v tomto konkrétnom prípade logicky použiť určite dali, ale čo by sa málo významnému e-shopu, ktorý by sa nimi propagoval, stalo? Bol by medzi inými ponukami v zoznamoch odkazov internetových vyhľadávačov zastrčený až niekde vzadu, kde už používatelia internetu nehľadajú uspokojenie svojich potrieb. Napríklad pri topánkach by obsadili prvé priečky ďaleko významnejšie firmy z odboru, náhodne Adidas, Baťa a podobne, a náš podnikateľ by ostrúhal, nemaje možnosť také známe a významné firmy predbehnúť.
A tak sa musia pre menej významné stránky hľadať iné riešenia. A aké to sú? Pochopiteľne tie, u ktorých sa dá uspieť. Teda kľúčové slová neužívané veľkým množstvom potenciálnych a vplyvných konkurentov, ktoré nemožno poraziť. Možno tu využívať aj menej frekventované kľúčové slová, aj viacslovné spojenia, pri ktorých je menší konkurenčný tlak as ktorými sa teda dá preraziť aj pri optimalizácii pre internetové vyhľadávače, aj pri PPC reklame.
Je teda zrejmé, že nájsť ideálne kľúčové slová nemusí byť vôbec hračka. Pretože koľko to len zaberie času a koľko to stojí energia, než sa nájdu kľúčové slová, ktoré majú žiaduci potenciál! Takéto hľadanie je skutočne náročné. Ale oplatí sa. Pretože s nepoužívanými a málo frekventovanými pojmami sa dá relatívne ľahko a dobre uspieť. A profesionálna pomoc sa tu bude určite hodiť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol