zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nie je písanie ako písanie

Už ako malý som bol pyšný na to, aké mám literárne črevo. A niektoré z mojich písomných diel skončili dokonca aj v albumoch mojich rodičov. Napríklad ‚duk babyčke‘. Áno, aj na to som bol pyšný, že som to zosmolil, akokoľvek dnes už viem, že by som s tým rozhodne nikdy nestal medzi literárnymi velikánmi, že to bolo nesporne na smiech.
Avšak podobne ako ja vtedy sú aj dnes pyšní na svoje literárne výtvory aj iní ľudia. Kdekto napíše nejaký ten článok alebo napríklad aj viac ako niečo také a pomaly sa dme pýchou nad tým, čo tu vytvoril, zatiaľ čo ostatní, tí, ktorí skutočne literárne tvoriť vedia, nad niečím podobným ani trochu nejasajú a skôr sú kritickí alebo aspoň na rozpakoch.
Pokiaľ sa niekto podobnému nedokonalému písaniu venuje len preto, aby tým oblažil svojich najbližších alebo aby to skončilo niekde v šuplíku, a nakoniec napríklad v kachliach, o nič nejde. Od takého výtvoru sa nič zásadné neočakáva a tento teda nemusí spôsobiť ani žiadne sklamanie.
Lenže sú aj situácie, keď sa literárne tvoria v snahe dosiahnuť určitý efekt. A tu už nie je tolerovanie nedokonalých alebo aj priam zúfalých výtvorov vôbec na mieste. Pokiaľ má byť takýto text použitý napríklad niekde na podnikateľskom webe na oznamovanie dôležitých informácií alebo na propagáciu čohokoľvek, dá sa predpokladať, že k nemu nebudú zhovievaví ani čitatelia, ani nástroje pomáhajúce v hľadaní relevantných webov, teda internetové vyhľadávače.
A keď teda sú potrebné reklamné či obsahové texty pre weby, slúžiace na podporu biznisu a optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, je nutné staviť na kvalitu. Ktorú ale už len tak niekto nevytvorí. Pretože v tomto ohľade nie je každý rovnako obdarený múzami. A na tento účel je tu copywriting, ponúkajúci možnosť napísania kvalitných článkov či iných textov dokonalých ako po obsahovej stránke, tak aj z pohľadu SEO. Pretože copywriteri vedia, ako zaujať, ako čitateľov a vyhľadávače ovplyvňovať, jednoducho ako splniť to, čo sa od nich a ich textov očakáva. A je teda logické, že sa ani bez copywritingu často optimalizácia nezaobíde.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol