zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nie je odkaz ako odkaz

Spätné odkazy môžu zohrať pri zvyšovaní sledovanosti webu zásadnú úlohu. Avšak tiež nemusia. Nezáleží tu totiž ani tak na ich kvantite, ako skôr na kvalite. A zatiaľčo vytvorenie odkazu kvantitatívneho ovplyvní sledovanosť pozitívne, v opačnom prípade ide skôr o mrhanie časom.

Spätné odkazy je tak treba vytvárať prednostne na weboch zohrávajúcich vo virtuálnom svete významnú úlohu. Iba tu je zaistená ich efektivita a teda aj význam.

A ktoré zo spätných odkazov sa tešia u Google najvyššiemu hodnoteniu?

Práve na toto by mala byť braná pozornosť vo chvíli, keď sa rozhodujeme, či vsadíme na interné prelinkovanie, tvorbu kvalitného a prínosného obsahu, tvorbu článkov pre iné weby, písanie recenzií a PR článkov a podobne.

Pretože nie každá forma linkbuildingu je ideálna. A je vhodné vsadiť na to optimálne.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol