zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nie je nad PPC

Kedykoľvek sa chce niekto presadiť, a to napríklad (aj keď nie nevyhnutne) so svojim podnikateľským webom, uvíta pochopiteľne akúkoľvek pomoc, čokoľvek, čo mu prospeje a zaistí ako záujem verejnosti, tak predovšetkým žiaduce výnosy, bez ktorých by podnikanie nebolo podnikaním, ale zbytočnosťou či aj doslova ekonomickou samovraždou.

Lenže ponúkajú všetky typy propagácie, všetky reklamy, to isté? Kdeže! U niektorých je efekt sporný, u niektorých nezodpovedajúci vynaloženým prostriedkom, u niektorých napríklad dokonca celkom žiadny. A podnikatelia tu predsa nie sú od toho, aby utrácali nezmyslené peniaze v nádeji, že to snáď nakoniec vyjde a oni si zarobia. A tak sa musí z možností propagácie zvoliť tá, ktorá je tá pravá.

A ktorá je často vybraná ako tá najlepšia? Trúfnem si tvrdiť, že plným právom reklama pay-per-click, v skratke PPC. A to preto, že nech už sa na ňu pozrieme z akéhokoľvek uhla pohľadu, nech na nej hľadáme akékoľvek pozitívum, vždy ho tu nájdeme.

Primárne sa táto reklama zverejňuje tak, aby bola v internetových vyhľadávačoch prvá na rane. Takže ju verejnosť v podstate nemôže prehliadnuť a táto by priamo zvádzala k tomu, aby sa na ňu kliklo.

Ďalej je potom táto reklama platená úmerne počtu preklikov. Čo znamená, že sa musí ten, kto ju podnikateľom ponúka, maximálne snažiť o jej využitie hľadajúcimi, aby si zaistil aj svoj vlastný zisk. Čím následne zaistí záujem aj tomu propagovanému.

A takýto výsledok sa tu dá zmerať, overiť. A je teda jasné, nakoľko komu dotyčná reklama skutočne pomohla.

A tak sa na PPC reklamu medzi podnikateľmi často vsádza. Pretože táto nemusí byť práve tou najlacnejšou záležitosťou, ale funguje. A tým sa iste vyplatí. Na rozdiel od iných ponúk, spočívajúcich v obyčajnom vyvesení reklamy niekam, kde si ju možno ani nikto nevšimne.

A čo si priať u reklám viac, než ich fungovanie?

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol