zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nie je marketing ako marketing

Pokiaľ sa máme baviť o podnikaní na internete, mali by sme si v prvom rade uvedomiť, že tu ide o veľmi rôznorodú činnosť. A tak sa tu stretávame napríklad aj s takými pojmami, ako sú online a offline marketing. A ak náhodou neviete, aký je medzi týmito záležitosťami rozdiel, poďme si ich teraz v stručnosti predstaviť.

Pokiaľ ide o online marketing, ide o akúkoľvek komunikáciu určitej značky na internete. Čo môže byť napríklad aj obyčajná reklama, ale nielen tá. Ide tu navyše napríklad aj o komunikáciu podnikateľov a zákazníkov na sociálnych sieťach, aj o rozosielanie newsletterov, tvorbu webov a podobne. A preto sem patria také záležitosti, ako je kvalita určitého podnikateľského webu, optimalizácia pre internetové vyhľadávače, PPC reklamy, využívanie sociálnych sietí alebo e-mail marketing.

Pokiaľ sa máme baviť o offline marketingu, ide tu o rozmanité reklamné aktivity napríklad v rozhlase a televízii, propagáciu na rôznych výstavách, veľtrhoch, konferenciách a podobných akciách.

Či už ide ale o tú, alebo naopak onú variantu, vždy je potrebné si uvedomovať jej prednosti, tak samozrejme tiež potenciálne nedostatky. Nie každá z nich je totiž dajme tomu merateľná, teda nie vždy vieme, aký má skutočný efekt, rozmanitá je aj cenová hladina, rýchlosť, flexibilita, cielenie na určitú skupinu ľudí, dosah, dôveryhodnosť a možnosť bezprostrednej komunikácie medzi ponúkajúcimi a tými oslovenými.

A preto je potrebné zvážiť, na ktorú z foriem marketingu vsadiť predovšetkým a ktorú brať ako napríklad aj vyslovene okrajovú záležitosť alebo ju ignorovať. Pretože všetko sa tu automaticky využívať nedá, to by bolo príliš drahé a logicky neefektívne. A to si podnikatelia ani na internete, ani v reálnom svete nemôžu dovoliť. Pretože ziskovosť je tu tým najdôležitejším.

A tak je vhodné zveriť sa často do rúk odborníkov na takýto online a offline marketing. Pretože pre tých je to denný chlieb, tí dokážu správne zvoliť a efektívne pôsobiť. A to znamená zisk.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol