seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nie je copywriter ako copywriter

Ak chce niekto zviditeľniť svoj e-shop, pochopiteľne už neraz vie, že musí vsadiť na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. Teda že potrebuje aj copywriting. A copywriting sa vlastne nemusí využívať iba v rámci optimalizácie, tento sa môže hodiť hocikomu, kedykoľvek je potrebné vytvoriť nejaké text pokojne aj k akémukoľvek inému účelu.

A akého copywritera si zvoliť za partnera, ak sa rozhodne majiteľ e-shopu osloviť priamo tohto, a nie  nejakú agentúru špecializujúcu sa na SEO?

Je to pochopiteľne ten, kto dokáže napísať kvalitné texty. A to texty záživné a súčasne odpovedajúce téme a gramaticky výborné. A logicky aj cenovo výhodné, pretože na peniazoch dnes záleží skutočne nemálo.

A ako takéhoto copywritera nájsť?

V prvom rade sa dá odporučiť spýtanie sa u odborníkov, s ktorými už majiteľ e-shopu spolupracoval a bol spokojný. Tí určite neodporučia niekoho, kto by pokazil renomé.

Ďalej je vhodné využiť k hľadaniu tiež katalógy profesionálov na internete a v týchto sa orientovať podľa ceny, pretože je nad slnko jasné, že predražené ponuky nie sú žiaduce a lacný copywritng ťažko bude kvalitný. Napríklad taký zoznam Shoptet Partneri tu môže učiniť užitočnú službu, rovnako ako stránka Na voľnej nohe, skupina Copywriteri a iní žurnalisti na Facebooku či LinkedIn.

Dá sa ale tiež vypraviť na nejakú odbornú akciu tohto zamerania, vrátane napríklad tej online.

A keď sa už následne majiteľ e-shopu pre niektorého z tých nájdených rozhodne, a to najlepšie pre niekoho, kto už sa podobnou problematikou, o akú je záujem, zaoberal, mal by sa určite zaujímať o to, ako s takým copywriterom prebieha komunikácia, ako rýchlo a adekvátne dotyčný reaguje na správy. A určite sa mu dá zadať nejaká platená cvičná úloha, na ktorej sa kvalita tohto copywritera môže prejaviť.

A kým sa potom spolupráca rozbehne, je určite vhodné vyjasniť si cenu, termíny a ďalšie parametre spolupráce. Pretože copywriterova práca má byť pomocou, a to neraz dlhodobou. A tá musí klapať.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol