zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nie je copywriter ako copywriter

Ak chce niekto zviditeľniť svoj e-shop, pochopiteľne už neraz vie, že musí vsadiť na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. Teda že potrebuje aj copywriting. A copywriting sa vlastne nemusí využívať iba v rámci optimalizácie, tento sa môže hodiť hocikomu, kedykoľvek je potrebné vytvoriť nejaké text pokojne aj k akémukoľvek inému účelu.

A akého copywritera si zvoliť za partnera, ak sa rozhodne majiteľ e-shopu osloviť priamo tohto, a nie  nejakú agentúru špecializujúcu sa na SEO?

Je to pochopiteľne ten, kto dokáže napísať kvalitné texty. A to texty záživné a súčasne odpovedajúce téme a gramaticky výborné. A logicky aj cenovo výhodné, pretože na peniazoch dnes záleží skutočne nemálo.

A ako takéhoto copywritera nájsť?

V prvom rade sa dá odporučiť spýtanie sa u odborníkov, s ktorými už majiteľ e-shopu spolupracoval a bol spokojný. Tí určite neodporučia niekoho, kto by pokazil renomé.

Ďalej je vhodné využiť k hľadaniu tiež katalógy profesionálov na internete a v týchto sa orientovať podľa ceny, pretože je nad slnko jasné, že predražené ponuky nie sú žiaduce a lacný copywritng ťažko bude kvalitný. Napríklad taký zoznam Shoptet Partneri tu môže učiniť užitočnú službu, rovnako ako stránka Na voľnej nohe, skupina Copywriteri a iní žurnalisti na Facebooku či LinkedIn.

Dá sa ale tiež vypraviť na nejakú odbornú akciu tohto zamerania, vrátane napríklad tej online.

A keď sa už následne majiteľ e-shopu pre niektorého z tých nájdených rozhodne, a to najlepšie pre niekoho, kto už sa podobnou problematikou, o akú je záujem, zaoberal, mal by sa určite zaujímať o to, ako s takým copywriterom prebieha komunikácia, ako rýchlo a adekvátne dotyčný reaguje na správy. A určite sa mu dá zadať nejaká platená cvičná úloha, na ktorej sa kvalita tohto copywritera môže prejaviť.

A kým sa potom spolupráca rozbehne, je určite vhodné vyjasniť si cenu, termíny a ďalšie parametre spolupráce. Pretože copywriterova práca má byť pomocou, a to neraz dlhodobou. A tá musí klapať.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol