zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nezostávajte pozadu

Pokiaľ sa zameriame na načítanie webových stránok, tak stále sa bude jednať o jeden z najdôležitejších faktorov, ktorý môže ovplyvniť váš web. To sa samozrejme týka stránok ako pre mobilné zariadenia, tak aj počítače. Je celkom možné, že keď nevykonáte včas zmenu, tak zostanete pozadu. Nie je práve žiadnym tajomstvom, že práve tento faktor zohráva najdôležitejšiu úlohu v SEO, pretože je táto téma na programe už niekoľko rokov. Lenže v poslednej dobe je oveľa dôležitejšie, než kedykoľvek predtým. Akosi aktualizácia Google algoritmov na túto skutočne upozorňuje a apeluje na ňu.
Vaša povesť môže byť v ohrození
Môžete sa snažiť vytvoriť moderné webové stránky so zaujímavou grafikou a dokonca aj podporou hlasového vyhľadávania, ibaže háčik bude v rýchlosti. Vyskúšajte si sami na sebe, ako dlho dáte šancu stránke, než sa načíta. Väčšinou sa užívatelia rozhodnú pre útek po niekoľkých sekundách a ani nepočkajú, ako vlastne ich privíta úvodná strana. Všetko vaše úsilie prichádza navnivoč. Pokiaľ sa toto deje vo väčšej miere, potom to ale následne poškodzuje samotnú povesť pri Googlu a to povedie k strate pozícií a samozrejme aj návštevnosti.
Ako sa na to tvári Google?
Práve jedným z trendov, ktorý ovplyvňuje SEO sú samotní zákazníci. Google na meranie zákazníckej skúsenosti požíva metriku Core web vitals s 3 faktormi:
LCP – vymeria, za akú dobu sa načíta najväčší obsah na stránke, jedná sa o textový blok, obrázok, video atď.
FID – tu je rozhodujúci čas medzi kliknutím na daný objekt a reakciou prehliadača.
CLS – aká je miera posunu prvkov stránky počas načítania.
Ako sa vo všetkom dobre vyznať, na to môže odpovedať služba Google PageSpeed ​​Insights, kedy je nesmierne dôležité najskôr porozumieť tomu, ako si vôbec vaše stránky vedú, ako sú rýchle a samozrejme nechýbajú ani odporúčania, čo sa dá s týmto problémom urobiť, aby váš web bol rýchlejší.
• Zmenšiť veľkosť obrázkov alebo obsahu.
• Využiť vyrovnávaciu pamäť pre statické zdroje.
• Zaistiť, aby vlastná skriptá bola komprimovaná, to môže dokonca predstavovať až 70% rozdiel v rýchlosti atď.
Keď dodržíte pokyny na zrýchlenie načítania stránok, tak budete prekvapení výsledkom.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol