zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nezaspite na vavrínoch

Ako ste už mohli zaznamenať, tak minulý rok, a ako sa zdá aj začiatok tohto roku, dal tak trochu zabrať každému. A teraz nie je reč o bežných životných záležitostiach, ale pozrieme sa do online prostredia. Tu sa to len hemžilo ako na mravenisku. Pre väčšinu z vás bol totiž internet kľúčovou záležitosťou. Pracovalo sa tu, nakupovalo, komunikovalo, získavali sa informácie, no skrátka tu bolo živo. Nebudeme si klamať, odhalili sa isté nedostatky a vďaka tomu sa tento rok môžete tešiť na podstatné zmeny v SEO. Predovšetkým ovplyvní optimalizáciu pre vyhľadávače, čo by mohlo byť veľmi prínosné pre toho, kto včas zareaguje.

Výzva, ktorá prinesie príležitosť

Ak sa zamyslíte nad rôznymi webovými stránkami, tak môžete ako samotní užívatelia posúdiť, ako ste boli spokojní s výsledkom. Rozhodne sú situácie, ktoré ovplyvnia to, či sa na web opätovne vrátite alebo nie. Nebudeme si klamať, samotné načítanie webu je buď veľkým ziskom, alebo bohužiaľ skazou. Je pravda, že táto skutočnosť bola v podstate zásadná už v predchádzajúcich rokoch, každopádne aktuálny rok prinesie istú zmenu, ktorej je potrebné sa chopiť. Máte pocit, že sa vás to netýka? V takom prípade si radšej skontrolujte zásadný krok, ako rýchlo sa webové stránka zobrazia užívateľovi

Zmena, ktorá poteší

Už len krôčik k šťastiu a samozrejme ideálneho pomocníka Core Web Vitals. Je pravda, že samotný Web Vitals nie je neznámy pre toho, kto sa pohybuje na poli SEO, ale Core Web Vitals je niečím viac a radí sa k tým najdôležitejším súborom metrík, ktoré Google považuje za kľúčové v oblasti úspešnosti celého webu. Práve tento rok sú plánované zmeny v tejto oblasti a je potrebné nepremárniť príležitosť. UX a webdesign budú zasa k SEO o krok bližšie. Ako sa zdá, tak sa jedná o veľkú prínosnú zmenu, ktorá prinesie zisk.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol