zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nezapadnite medzi inými ponukami

Kto chce na internete uspieť, ten to môže teoreticky aj dosiahnuť. Ale napospol iba teoreticky. Teória sa totiž s praxou rozchádza v mnohých oblastiach, a ani na internete tomu nie je inak. Aj tu je potenciálne nádej, že si nejakú internetovú stránku prečítajú všetci používatelia internetu na celom svete, pretože je táto práve vďaka prístupu cez onú globálnu sieť dosiahnuteľná pre každého, nech už je tento kdekoľvek, v praxi je ale oveľa väčšia šanca na to, že si tohto výtvoru nevšimne vôbec nikto.
Môže za to iba a len nezaujímavý obsah niektorých stránok? Samozrejme je aj to možné, ale zvádzať všetko iba na toto by nebolo správne. Pretože príčin, kvôli ktorým sa ľudia na niektoré internetové stránky nehrnú, môže byť celý dlhý rad.
Niekedy totiž o neúspechu webu rozhoduje aj nepriazeň internetových vyhľadávačov. A ako túto prekonať, ako sa nielen publiku, ale aj spomínaným vyhľadávačom zapáčiť? Jednou z možností, ako sa presadiť, môže byť napríklad aj blog. Keď si ho majiteľ nejakého webu zaobstará, môže si polepšiť hneď vo viacerých ohľadoch. Môže tu napríklad publikovať zaujímavý obsah, ktorý by sa na jeho web nezmestil alebo z nejakého dôvodu nehodil, môže sem písať podrobnosti k tomu, čo sa ponúka na webe, môže sem vkladať ďalšie vhodné kľúčové slová i spätné odkazy, a môže zaujať publikum, najmä ak prepojí takýto web so sociálnymi sieťami.
A ako má vyzerať dokonalý obsah nejakého blogu? Ako má vyzerať niečo, čo vzbudí záujem o onen blog a sprostredkovane aj o ponuky na webe, ku ktorému sa takýto blog spája?
Vopred sú tu potrebné informácie, ktoré sú užitočné, zaujímavé a možno aj zábavné, čo zaujme a vryje sa do pamäte čitateľov. Potom treba takýto obsah pravidelne a dostatočne často aktualizovať, a to originálnym spôsobom, aký verejnosť len tak niekde nenájde. Tiež je potrebné tu písať o tom, čo ľudí zaujíma, a to jazykom, ktorému cieľová skupina ľudí rozumie a holduje. A potom taký blog pomáha. Ako u publika, tak aj u internetových vyhľadávačov.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol