zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nezabudnite optimalizovať

Tí z podnikateľov, čo sa domnievajú, že je tým hlavným pri internetovom podnikaní rovnako ako pri podnikaní v reálnom svete dostatočne kvalitná a výhodná ponuka toho, čo je zákazníkmi žiadané, majú síce sčasti pravdu, ale skutočne len sčasti. A tí, čo pretrvávajú v tomto presvedčení, môžu byť nemilo zaskočení, keď sa do internetového podnikania pustia a skôr či neskôr zbadajú, že sa im v ňom možno ani trochu nedarí.

Dotyční majú skvelé ponuky, také, akým sa snáď ani nedá odolať. Očakávajú, že sa zákazníci len dohrnú, kšefty sa budú hýbať a peniaze sypať. Lenže zrazu tomu tak nie je. Zrazu akoby po webe, na ktorom sú podobné ponuky spravené, pomaly ani ten povestný pes neštekne

Že by sa vážne ľudia zbláznili, keď na skvelú ponuku nereflektujú? To určite nie. Pretože sa tu ukrýva problém v niečom úplne inom. A to v tom, že sa prípadní zákazníci o tomto webe, a teda ani o na ňom publikovaných ponukách, nedozvedia. Web totiž splynie so všetkým možným, čo sa na sieti ponúka, a toho je toľko, že ho v tom možno nikto nenájde. Pokiaľ vôbec bude hľadať niečo, o čom vlastne ani nebude mať tušenie, že to existuje.

A ako z toho von? Pochopiteľne jedine s pomocou lepšieho umiestnenia odkazov na takýto web v internetových vyhľadávačoch. Tomu, čomu dajú tieto nástroje prednosť a predstavia to verejnosti na ideálnej pozícii, začne priať šťastie, zatiaľ čo tomu ostatnému už nie.

A ako presvedčiť nejaký ten vyhľadávač, ten nemysliaci a mechanicky hľadajúci a riadiaci nástroj, že práve tento (je jedno ktorý) web je ten pravý? To sa dá zvyčajne dokázať jedine v prípade, ak sa využijú možnosti ponúkané optimalizáciou práve pre internetové vyhľadávače. Tá totiž dokáže zariadiť, aby všetko na webe vyzeralo a fungovalo tak, ako to vyhľadávačom najlepšie vyhovuje. A až po takýchto zmenách k lepšiemu sa dá očakávať, že sa optimalizovaný web dostane na vrchol všetkých nájdených ponúk. A teda aj na vrchol podnikateľskej úspešnosti.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol