zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nezabudnite na sociálne siete

Biznis prevádzkovaný na internete alebo aspoň s jeho pomocou musí alebo by aspoň mal maximálne využiť všetky možnosti , ktoré mu táto globálna sieť ponúka. Áno, mal by sa tu obstarať vlastný web, lenže to je len obyčajný prvý krôčik vedúci k potenciálnemu úspechu, čo  ale ešte stále tento úspech nezaručuje.

Takýto web totiž logicky nemôže iba existovať. Teda môže, ale to by najskôr naozaj len existoval, bez toho, že by mal žiaduci efekt.

Takémuto webu je potrebné zaistiť náležitú propagáciu a podporu spadajúcu napríklad pod pojem optimalizácia pre internetové vyhľadávače, a ako tejto, tak aj ďalším aktivitám, jednoznačne prospeje aj zapojenie sociálnych sietí do propagácie a podpory podnikania.

Je neľahké, že sociálne siete nevyhovujú priamo realizácii obchodných transakcií. Nedajú sa tu vyvesiť ponuky s možnosťou si ich tu bezprostredne objednať, zakúpiť a zaplatiť. Ale ako možnosť propagácie sú takéto sociálne siete priam ideálne. Práve tu sa predsa stretáva veľké množstvo ľudí, o ktorých sú známe aspoň základné údaje, a tak sa tu dá týchto osloviť, a to či už plošne alebo so zacielením na určitú konkrétnu skupinu. Dajú sa tu predviesť najrôznejšie ponuky, dajú sa sem vložiť doplňujúce komentáre, dá sa tu využiť aj priameho zapojenia tých, čo sú tu prepojení, k šíreniu povedomia a hodnotenia toho, čo má byť ponúkané. A tým sa dá do značnej miery ovplyvniť zmýšľanie ľudí o tej ktorej ponuke. A pochopiteľne sa sem dajú uložiť napríklad aj spätné odkazy, privádzajúce odtiaľto ľudí na propagovaný web.

Vďaka sociálnym sieťam sa tak môžu o určitom webe s určitou ponukou dozvedieť  naozaj mnohí ľudia, vrátane tých, ktorým by sa inak samotný podnikateľský web objaviť a využiť nepodarilo, a to z akéhokoľvek dôvodu. Po sociálnych sieťach sa ponúkané výrobky propagované značky či firmy dostanú ľuďom skutočne na oči a do povedomia. A to je významný krok k tomu, aby sa dosiahli podnikateľské úspechy.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol