zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nezabúdajte na sociálne siete

V oblasti optimalizácie pre internetové vyhľadávače zohráva svoju úlohu všeličo. Všeobecne sa medzi tými, čo tomu aspoň trochu rozumejú, vie o úlohe copywritingu, linkbuildingu alebo o dôležitosti správnej voľby kľúčových slov. Hoci neraz sa akosi zabúda na úlohu, akú môžu v procese optimalizácie zohrať aj sociálne siete. A akokoľvek tieto nie sú primárne určené k tomu, aby sa na nich prevádzkoval biznis, akokoľvek tieto nie sú určené len k tomu, aby sa na nich publikovali len reklamy, aj ony môžu predstavovať významný prvok, ktorý sa pre SEO vyplatí využiť.

Prednosťou sociálnych sietí, ako všetci vieme, je skutočnosť, že sa tu prepojuje veľa užívateľov internetu. A navyše sa tu spojujú (alebo aspoň majú prepojovať) ľudia, ktorí sú si určitým spôsobom blízki, ktorí majú nejaké tie podobné záujmy, určité vzťahy a blízke názory. A preto sa dá oslovením jedného užívateľa sprostredkovane osloviť aj celá rada ďalších užívateľov. A to či už tých konkrétnych, alebo tých, ktorí sa vyznačujú určitými charakteristikami.

Marketing prevádzkovaný na sociálnych sieťach teda dáva možnosť určitú reklamu dostať na oči tým, ktorým má byť táto určená, a to aj podľa kritérií, ktoré zaručujú, že budú oslovení práve tí, ktorým je určitá ponuka určená. Dajú sa tu teda ponúkať ako konkrétne ponuky tovaru a služieb, tak aj informácie o rôznych firmách, akciách a podobne. A to všetko môže poslúžiť zviditeľneniu propagujúcich sa webov a taktiež úspechom v podnikaní.

Je pochopiteľné, že sa tu dá publikovať aj platená reklama, ktorej prednosťou je možnosť osloviť skutočne nemalé množstvo ľudí pri súčasnej garancii pomerne nízkych finančných nákladov, aké to vyžaduje. Dajú sa tu umiestniť ale aj grafické bannery, dá sa tu bezprostredne publikovať kvalitný propagačný obsah, u ktorého platí rovnako ako hocikde inde, že nejde ani tak o kvantitu, ako skôr o kvalitu. Dá sa tu propagácia načasovať aj prispôsobiť momentálnym potrebám, a tým sa dá u verejnosti zabodovať. A nič, čo prospeje propagácii, pochopiteľne nie je na škodu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol