zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Neuškodí zákazníkom napísať

Internetoví podnikatelia nemajú často dosť zákazníkov. A ešte som nepočul o žiadnom, ktorý by tvrdil, že má zákazníkov toľko, že už o nich a o žiadne ďalšie nestojí a že už na svojom webe žiadne ďalšie neuvíta. Zákazníci jednoducho neraz schádzajú, a aj keď sa na tých existujúcich dá uživiť, predsa len by bolo vždy lepšie, keby ešte aspoň nejakí pribudli. A tak sa napríklad propaguje alebo optimalizuje pre internetové vyhľadávače, iba aby sa na webe zvýšila návštevnosť.
A pretože majú zákazníci skôr tendenciu ubúdať než samovoľne pribúdať, treba nielen zháňať stále nových potenciálnych zákazníkov, teda navyšovať počty návštevníkov, ale tiež sa snažiť o udržanie tých, ktorí už niekedy na niečí web zavítali a dali mu v ideálnom prípade aj zarobiť.
A ako takých zákazníkov na svojom webe udržať? Násilím to pochopiteľne nejde, nikoho nemožno prinútiť, aby niečiu internetovú ponuku proti svojej vôli navštevoval, a dokonca za to ešte platil. Zákazníci sa musia udržovať niečím ďaleko príjemnejším, musia byť presvedčení, že sa na takýto web vlastne vracať chcú. A treba ich aspoň čas od času, radšej ale pravidelne a cielene, postrčiť. A to napríklad e-mailingom.
Áno, zákazníkov alebo iných návštevníkov webu je možné motivovať e-maily, ktoré sa budú týmto rozosielať. Ale je pochopiteľné, že posielať takýmto klientom jeden stupídny e-mail za druhým nemá zmysel, že to by bol obvykle nevyužívaný a zatracovaný spam. A preto sa musí na e-mailing s rozumom, aby tento fungoval tak, ako má.
A ako na to?
Predovšetkým je najlepšie, keď dajú zákazníci, ktorí majú také e-maily dostávať, k tomuto súhlas. Pretože tým ich ten odosielajúci nepopudí proti sebe, tým si nepreukáže medvediu službu. A obsahom takých e-mailov potom má byť zásadne niečo, čo sa adresátom zapáči – upozornenie na akcie, ponuka zliav či ďalších výhod, ponuka darčekov, ktoré môžu takí zákazníci dostať a podobne. Pretože to, čo pripadne adresátom výhodné a zaujímavé, padne na úrodnú pôdu. A títo potom na daný web určite nezabudnú.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol