zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nestačí niečo napísať

Pokiaľ chce niekto písať texty pre potreby internetu a tým si na seba zarábať, môže sa do toho kedykoľvek pustiť. Snahe ľudí sa tu medze nekladú a vzhľadom na rozsah a potreby internetu sa tu určite uplatnenie nájsť dá. Pretože texty tu boli, sú aj budú potrebné, bez tých sa weby nezaobídu, a to či už ide o vytváranie ich obsahu alebo propagáciu.
Avšak potrebné sú tu také texty, aké potrebujú ako zákazníci internetových podnikateľov, tak aj internetové vyhľadávače. Ako jedným, tak aj druhým sa tu musí vyhovieť. A to nemusí byť rozhodne ľahké, pretože ľudia sú ľudia a vyhľadávače stroje. A požiadavky strojov a ľudí samozrejme nie sú identické.
Ten, kto chce byť úspešným copywriterom, teda musí byť schopný nielen písať. Musí v prvom rade zvládať rešerše, aby pochopil problematiku, o ktorej má písať, a aby získal všetky relevantné informácie. A potom musí byť schopný porozumieť potrebám tých, ktorým je príslušná ponuka určená, a podať im to takým spôsobom, ktorý bude akceptovaný a zaujme. Bez toho nebude text účinný tak, ako by mal.
Copywriter by potom mal rozumieť aj problematike kľúčových slov. Mal by vedieť, ako ich analyzovať a ako v texte používať. Ako nájsť tie najvhodnejšie a ako frekventovane ich v textoch využívať, aby to poslúžilo veci. A aby toho nebolo málo, musí rozumieť aj záležitostiam týkajúcim sa grafiky, rôznych redakčných systémov, optimalizácie pre internetové vyhľadávače a kto vie, čomu všetkému ešte. A tým, čo z jeho pomyselného pera vzíde, by mal vždy byť prehľadný text rozčlenený na odseky, so zmysluplnými nadpismi, čítavý a pravopisnými chybami sa nehemžiaci. Je to nevyhnutné, pretože tých, ktorí ponúkajú na internete podobné služby, nie je málo. A skutočne uspeje len ten, kto sa nespolieha výhradne na to, že osloví potenciálnych klientov nízkou cenou svojej ponuky. Prednosť má ten, kto má okrem schopností aj dostatok odborných skúseností a môže ponúknuť aj referencie od predchádzajúcich klientov. Tie dobre vyznievajúce, pochopiteľne.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol