zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nepodceňujte spätné odkazy

Každý web na internete slúži na to, aby sa presadil medzi inými konkurentmi a oznámil svetu to, čo na ňom jeho majiteľ alebo užívateľ zverejnil. Alebo by k tomu mal presnejšie povedané slúžiť, ale často neslúži. Často sa totiž podobný výtvor medzi tými ostatnými nepresadí a zdanlivo nenávratne zapadne, aby už nebol nikdy nikým nájdený.
Prečo je to tak? Často vlastne iba preto, že sa internetová verejnosť nemá ako na takýto web dostať. Nevie o ňom, a teda po ňom ani nepátra a hľadá niečo podobné inde, na weboch, ktoré sú oveľa ľahšie k nájdeniu.
A čo by mal potom urobiť majiteľ zanedbávaného webu, aby aj k nemu ľudia na sieti mierili? Áno, mal by sa postarať o to, aby sa o takejto prezentácii vedelo a aby sa tiež publiku ukázalo, kadiaľ sa na takýto web najjednoduchšie dostať.
A čo v týchto záležitostiach najlepšie pomáha? Pochopiteľne spätné odkazy. Keď človek totiž niekde narazí na niektorý z nich, stačí, aby naňho klikol, a hneď je na webe, na ktorý tento odkaz smeruje.
A tým to vlastne ešte ani zďaleka nekončí. Keď sa totiž bavíme o spätných odkazoch, bavíme sa súčasne aj o niečom, čo berú do úvahy aj internetové vyhľadávače. A čím má niektorý web viac spätných odkazov a čím sú tieto hodnotnejšie, tým je web lepšie hodnotený vyhľadávačmi a tým sa aj v týchto dostane vyššie medzi všetkými nájdenými ponukami. A čím lepšie je web vyhľadávači hodnotený, tým skôr ho aj verejnosť nájde.
A preto nie je vôbec divu, že sa spätné odkazy a odbor, ktorý sa nimi zaoberá, teda linkbuilding, stali neodmysliteľnou súčasťou optimalizácie pre internetové vyhľadávače. Každý kvalitný spätný odkaz, umiestnený na ideálnom mieste hojne navštevovaného a dobre hodnoteného webu, totiž znamená bod aj pre ním propagovaný web. A čím viac nejaký web boduje, tým skôr splní to, čo sa od neho očakáva. Na rozdiel od webov, ktoré nemajú ani jeden odkaz a do ponúk vyhľadávačov sa tak nedostanú, alebo na rozdiel od webov, ktoré majú málo nekvalitných odkazov, a preto nikdy nezažiaria.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol