zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nepodceňujte marketing

Keď sa chce ktokoľvek z tých podnikajúcich na internete presadiť, nesmie rozhodne žiť v bláhovom presvedčení, že si zaobstará web a ďalej už to pôjde samo a hladko. To by bolo snívanie, ktoré nedôjde nikdy naplnenie. Pretože stačí už aj iba fakt, že je na internete nepreberná ponuka všemožných webov, aby sme si uvedomili, aká mizivá je nádej, že internetová verejnosť objaví práve jeden jediný určitý web, o ktorý ide jeho majiteľovi predovšetkým.
Na to, aby sa internetovému podnikaniu viedlo dobre, je potrebné, aby sa tu urobilo všetko, čo sa len urobiť dá, na zviditeľňovanie konkrétnej ponuky. Teda aby sa využilo všetko, čo spadá do online a offline marketingu a čo môže preukázať užitočnú službu.
Zoberme si napríklad takýto online marketing. O čo len má väčšiu nádej na podnikateľské úspechy ten, kto využíva optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, PPC reklamu, e-mail marketing alebo dajme tomu možnosti ponúkajúce sa na rôznych sociálnych sieťach, než ten, kto podobné záležitosti podceňuje! Zatiaľ čo sa o tom prvom, kto využíva linkbuilding, copywriting, pomoc s ideálnou voľbou kľúčových slov, reklamu skutočne prinášajúcu žiaduce výsledky a podobne, dozvedajú na internete mnohí užívatelia, a to či už v podobe vyvesených reklám, spätných odkazov alebo lepšej pozície odkazu na web v internetovom vyhľadávači, sú tí, ktorí podobnú pomoc nepoznajú alebo ignorujú, v ďaleko horšej pozícii, ich web zrejme zmizne niekde medzi mnohými inými nikoho nezaujímajúcimi ponukami.
A pretože nie je internet všetkým, je jasné, že sa môžu na zviditeľnenie podnikateľských ponúk využívať aj offline možnosti, akými môžu byť potrebné reklamy v iných médiách a event marketing. Ktoré síce majú okrem svojich pozitív aj odvrátenú tvár spočívajúcu obvykle vo vysokých cenách podobnej propagácie, ale aj to môže pomôcť. A každá pomoc príde v marketingu určite vhod.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol