zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nepodceňte sociálne siete

Predstava sociálnych sietí vzbudzuje v mnohých ľuďoch predstavu toho, že tu možno zverejňovať, zdieľať a olajkovávať rôzne príspevky, že si tu možno hľadať priateľov skutočných alebo tých, ktorí sú ochotní to odkliknúť a tváriť sa ako nejakí priatelia, ktorými ale nie sú av skutočnosti nikdy nebudú, ba dokonca sa možno nakoniec prejavia skôr ako nepriatelia.
Avšak to nie je ani zďaleka všetko, čo môžu internetovej verejnosti také sociálne siete ponúkať. Možností, ktoré tieto ponúkajú, je v skutočnosti oveľa viac. A slúži pochopiteľne nielen ‚obyčajným ľuďom‘, ale aj súkromným podnikateľom a firmám. Síce nie priamo na prevádzkovanie nejakého biznisu, ale určite prinajmenšom na propagáciu. A takýto reklamný potenciál, ktorý sociálne siete majú, je skutočne nemalý. A kto ho dokáže efektívne využiť, jednoznačne dobre robí.
Na sociálnych sieťach je totiž možné prevádzkovať marketing, a to priamo dokonale. Možnosti, ako s pomocou týchto sietí propagovať svoj web, ich priehrštili, a rozhodne tým nemyslím len platenú reklamu. Aj keď je pochopiteľne taká reklama ponúkajúca sa, a to výhodne v tom ohľade, že sa tu s ňou dajú dokázať aj pri vcelku nízkych nákladoch veľké veci, že táto osloví skutočne nemalý počet užívateľov takýchto sietí.
Dôležitou formou propagácie môže byť na sociálnych sieťach aj publikácia kvalitného obsahu rozmanitého druhu. A keď je tento obsah relevantný, originálny a využiteľný aj pre SEO, určite prospeje akejkoľvek internetovej ponuke, najmä ak je takáto propagácia zodpovedajúca predpokladanej cieľovej skupine a dobre načasovaná.
A rozhodne nemusí byť od veci ani zriadenie si oficiálnej stránky pre svoje podnikanie na Facebooku, čím sa dá dostať do skutočne širokého povedomia verejnosti. A to ako priamo, s využitím takej prezentácie, tak aj vďaka tomu, že záujem o podnikateľský web býva rovnako posudzovaný zo strany internetových vyhľadávačov, a tieto potom prisúdia webu lepšiu pozíciu aj úmerne tejto forme podpory. Čím sú sociálne siete aj optimalizáciu pre internetové vyhľadávače viac než prospešné.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol