zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Neplaťte za nič

Traduje sa, že PPC reklamy sú dokonalé, snáď tie priamo najlepšie zo všetkých reklám. A to preto, že sa tieto financujú úmerne počtu kliknutí. Teda že je tu daná cena, ktorá sa platí za každého používateľa internetu, ktorý je takouto reklamou zaujatý a klikne na ňu, a to znamená, že sa tu neplatí nič za ponuku, ktorá by nemusela verejnosť ani trochu osloviť.
Jednoducho sú také PPC reklamy fér. Ich poskytovateľ dostane zaplatené toľko, koľko si zaslúži, a je to.
Lenže ono to pri PPC reklamách v službe Google Ads predsa len také jednoduché nie je. A to nie preto, že by to tu fungovalo inak, že by sa tu neplatilo za reklamu úmerne počtu kliknutí na ňu, ale predsa len to tu neplatí zase až tak doslova. Pretože poznáte ľudí – títo sú rôzni, a tak by ani to, čo je teoreticky dokonalé, nemuselo vždy automaticky fungovať.
Zatiaľ čo sú u týchto reklám kliknutia od ľudí, ktorých takáto reklama zaujala a vďaka ktorým môže mať ten propagovaný väčšiu návštevnosť as ňou súvisiace výhody, existujú tu aj neplatné kliknutia. Proste existujú prípady, keď na podobné PPC reklamy neklikajú iba pravdepodobní záujemcovia, ale napríklad aj internetoví roboti. A bolo by smutné, keby mal inzerent platiť a platiť za niečo, čo mu nie je zhola k ničomu. Čo slúži vlastne iba preto, aby to z neho ťahalo ďalšie peniaze.
Lenže existuje tu obrana? Dajú sa takéto podvodné kliknutia odhaliť a reklamovať?
Našťastie áno. Chce to ale, aby si inzerenti pravidelne kontrolovali svoje výdavky za reklamu a sledovali štatistiky a zaobstarali si dôkazy toho, že ide skutočne o na nich páchaný podvod. Je teda potrebné viesť si celkom podrobné záznamy o všetkých kliknutiach, vrátane návštevnosti inzerentovho webu, a vyberať podozrivé kliknutia. Na čo je možné využívať aj nástroj na sledovanie IP adries tretej strany.
A keď človek dokáže doložiť IP adresy podvodných klikačov, počiatočné a koncové dáta pre podvodné kliknutia, podozrivé umiestnenia zobrazenia a pod, je možné požiadať Google Ads o vrátenie peňazí. A potom je PPC reklama skutočne ideálnou propagáciou.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol