zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Neopisujte ani sami od seba

Internetové vyhľadávače ako je známe prechádzajú a zhromažďujú obsah internetu, aby ho potom ponúkali internetovej verejnosti. A keď tu funguje všetko tak, ako by to malo fungovať, a keď je niečia ponuka so všetkým, čo s ňou súvisí, dokonalá, dá sa vďaka tomu zabodovať. Pretože vyhľadávače ponúknu dokonalé stránky hľadajúce internetovej verejnosti prednostne a kdekto sa tak ľahko dostane na takú dokonalú ponuku.
Lenže ony tu existujú aj rôzne problémy, ktoré hľadanie, spracovanie a následné ponúkanie webu komplikujú. A medzi také problémy patrí aj duplicita obsahu. Teda skutočnosť, že sa niekedy vyskytuje rovnaký obsah na rôznych internetových stránkach. Ľudia to sami obvykle ani nepostrehnú, pretože na to nemajú kapacity, ale vyhľadávače to skôr či neskôr odhalia. A potrestajú. A to preto, že im to bráni poskytovať správny obsah cieľovému publiku. Keď má vyhľadávač na výber z rovnakých obsahov, ponúkne ľuďom pochopiteľne iba jeden. Ale ako sa má rozhodnúť, ktorý? Ako si má vybrať tak, aby sa maximálne vyhovelo autorovým zámerom?
A tak tí, ktorí nechcú byť trestaní za duplicitný obsah, musia zabezpečiť, aby ho na svojich stránkach nemali. A ak ho tu majú, je potrebné zabezpečiť, aby bolo zrejmé, ktorý majú vyhľadávače akceptovať a ktorý ignorovať. Ktorý je žiaduci a ktorý ako by tu nebol.
V prípade Googlu je napríklad možné riešiť duplicitu Google Search Consolí. Tu sa dá nastaviť preferovaná doména alebo to, že Googlebot má prechádzať rôzne url adresy unikátne podľa nastavených parametrov. Čo má ale ten nedostatok, že to funguje iba pri vyhľadávaní Googlom, a nie inými vyhľadávačmi.
A tak je rozumnejšie presmerovanie užívateľov z duplicitnej stránky na stránku hlavnú. Keď sa teoreticky dobre hodnotené internetové stránky a ich obsah spoja do hlavnej stránky, prestanú si tu tieto konkurovať a taká hlavná stránka si navyše ešte získa väčšiu relevanciu a popularitu, a teda aj lepšie hodnotenie od vyhľadávačov.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol