zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Neignorujte linkbuilding

Pri každom webe, ktorý je zverejnený na internete, je dôležitá nielen jeho samotná existencia, ale aj skutočnosť, nakoľko sa darí internetovej verejnosti ho objaviť a nakoľko je teda hojné jeho využívanie. Sám web totiž ešte nezaručuje ani sebemenší úspech. Najskôr ho musíme my ľudia objaviť a až potom snáď…

Ale ako to zariadiť, aby si internetová verejnosť práve určitého webu všimla? V tom zohráva zásadnú úlohu optimalizácia pre internetové vyhľadávače, ktorá dáva aj inak zrejme pomerne beznádejným webom šancu dostať sa na výslnie. A to napríklad aj linkbuildingom, ktorý je jednou zo súčastí SEO.

Taký linkbuilding nie je možné ignorovať, ak chce niekto so svojim webom akéhokoľvek druhu a zamerania uspieť. Bez toho by bol akýkoľvek web úplne alebo prinajmenšom takmer k nenájdeniu, bez toho by bol tento predbehnutý akoukoľvek inou ponukou a skončil by už od chvíle svojho  vzniku zabudnutý.

Pretože linkbuilding, to je tvorba spätných odkazov, ktoré buď pomáhajú navigácii na tom webe samotnom, alebo sem privádzajú návštevníkov z iných webov, na ktorých sú tieto rozmiestnené.

Hoci linkbuilding, to nie je iba primitívne ukladanie odkazov vedúcich na určitý web kamkoľvek, kam sa len niečo podobné vložiť dá. To je hotová veda, ktorá si žiada svoje. Pretože nie je odkaz ako odkaz, a zatiaľ čo niektoré spätné odkazy pomáhajú, iné nie sú k ničomu alebo môžu propagovanému webu dokonca uškodiť.

Relevantné sú totiž odkazy umiestnené na dôveryhodných weboch, a to na ich prestížnych miestach, v článkoch, titulkoch a podobne, kam sa len tak nejaký odkaz nedostane, význam majú vlastne len odkazy na obsahovo príbuzných weboch. A odkazy vložené niekam medzi diskusné príspevky a podobne sú naopak jedine kontraproduktívne.

A čo to znamená? Že by sa mal linkbuilding prenechať odborníkom. Ktorí vedia, ako s ním dosiahnuť možné maximum.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol