zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nech je váš obchod vidieť

Každému obchodníkovi na internete ide o to, aby mal dostatok zákazníkov. V tomto sa internetoví podnikatelia nelíšia od tých ostatných, od tých, ktorí sú so svojimi zákazníkmi v bezprostrednom, osobnom kontakte. Ale odlišnosť je tu v tom, ako zariadiť, aby si možní zákazníci takýchto ponúkajúcich podnikateľov všimli. Ani na internete totiž nie je získanie si priazne verejnosti ľahké, a akokoľvek by sa mohlo zdať, že sa tam oslavujú úspechy automaticky, pretože je tam možných zákazníkov viac ako dosť, skutočnosť je iná. Veľa podnikateľov nemá na internete ani toľko zákazníkov, koľko ich majú podnikatelia z reálneho sveta, ktorí sa môžu spoľahnúť len na ľudí žijúcich v ich okolí, v dosahu.

Internet jednoducho ponúka potenciálne dosť zákazníkov, ktorým ale v prevažnej väčšine prípadov neukazuje cestu práve na web toho, kto to ponúka a kto by si pri sebe dostatok zákazníkov prial. A oni tak končia aj u celkom iných ponúk, prípadne hľadania toho pravého vzdajú. A potom by internetoví podnikatelia vyšli naprázdno, keby nemali na kom si zarobiť. A tak sa musí tým hľadajúcim, potenciálnym zákazníkom ukázať ten správny smer. Ponuka sa im musí naservírovať ako na podnose, aby im neunikla. A čo je na to potrebné? Propagácia a optimalizácia pre internetové vyhľadávače.

Reklamných agentúr a iných propagátorov je dosť a reklamu si u nich teda možno jednoducho zaplatiť. To pochopí každý. Ale ako je to s tou optimalizáciou pre internetové vyhľadávače? Ako táto funguje a ako si ju zaistiť, a to pochopiteľne v patričnej kvalite? O tom už nemá hocikto ani potuchy. A ani ten, kto už o nej niekedy niečo počul, nemá dostatočne kvalitné a ucelené informácie, a tak by márnymi pokusmi o SEO, ktoré by končili neúspechom, len strácal čas. A to nie je určite nevyhnutné. Aspoň kým je tu SEOlight, firma, ktorej profesionálni zamestnanci sa postarajú o dokonalú optimalizáciu komukoľvek, kto o ňu prejaví záujem.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol