zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Návštevnosť nemusí byť problém

Určite je pravda, že ak chce niekto obchodovať na internete, musí mať v prvom rade niečo, čo by dokázal ostatným ponúknuť a po čom by bol zodpovedajúci dopyt. Lenže to ani zďaleka nestačí- potrebná je nevyhnutne aj druhá záležitosť, akou je potreba nájsť niekoho, kto by o takúto ponuku prejavil záujem.

Čo to znamená? To znamená, že web, na ktorom sa podniká, potrebuje dostatočne vysokú návštevnosť. Je treba ľudí, ktorí sem zavítajú a ktorí aspoň občas na konkrétnu ponuku reagujú a dávajú podnikateľovi možnosť si tým na seba zarobiť.

Každopádne najrôznejších prezentácií je už dnes na internete nespočetne. A preto sa tým vlastne nikto nepreberá a nehľadá medzi množstvom ponúk práve ten web, ktorý by mal byť podľa želaní jeho prevádzkovateľa dostatočne obletovaný a využívaný. A tak sa často krát ľahko stane, že aj tá zdanlivo najlepšie ponuka zmizne ľuďom z očí, nikto ju na tej nekonečnej sieti zvanej internet nenájde. A potom má ponúkajúci smolu.

A ako sa následne smoly zbaviť? Ideálnou voľbou a stávkou na istotu je tu využitie SEO, to znamená optimalizácie pre internetové vyhľadávače. Pokiaľ sa majiteľ webu rozhodne zveriť ho do starostlivosti odborníkov na optimalizáciu, pokiaľ si z neho nechá odstrániť chyby dokonalosti, pokiaľ sú tu napísané dostatočne kvalitné texty, nájdené ideálne kľúčové slová a vytvorené kvalitné spätné odkazy, výsledkom takejto optimalizácie je posun odkazu na tento web v internetových vyhľadávačoch na niektorú z najideálnejších pozícií, tam, kde po niečom pátra hľadajúca internetová verejnosť najčastejšie.

Tým sa zaistí rapídny vzrast návštevnosti optimalizovaného webu, ktorá je jednou z najdôležitejších vecí, ktorá nesmie žiadnemu podnikateľskému a ani inému webu chýbať. Pretože čo znamenajú početní návštevníci webu? Predsa nádej, že sa medzi nimi podarí nájsť zákazníkov, tých, čo dokážu takúto ponuku využiť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol