zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Návštevnosť nemusí byť problém

Určite si ľahko domyslíte, prečo si niekto kupuje svoje internetové stránky. Samozrejme to niekto taký nerobí preto, aby ich len mal a nič viac. Každý, kto sa na internete prezentuje, usiluje hlavne o to, aby sa to, čo tu zverejní, tešilo záujmu ostatných užívateľov internetu.

O to, aby boli internetové stránky dostatočne sledované, stoja samozrejme všetci, ktorí nejaké majú. A určite najväčší záujem o návštevnosť majú internetoví podnikatelia. Pretože tí netúžia len po tom, aby sa o ich ponukách vedelo, ale aj po tom, aby na nich niečo zarobili.

Podnikatelia majú svoje weby jednoducho na to, aby na nich ponúkli ostatným užívateľom internetu to, za čo by radi dostali adekvátne zaplatené. A to samozrejme znamená, že používatelia internetu musia takéto ponuky najskôr nájsť. Bez toho sa nič nespeňaží. Lenže práve s návštevnosťou mávajú internetoví podnikatelia často problémy. Chceli by vzbudiť vlnu nebývalého záujmu, lenže sa neraz zdá, že sú skôr všetkými ignorovaní. A nie je to iba zdanie. Niekedy skutočne na weby podnikateľov nikto nechodí. Avšak nie je to naschvál zo strany užívateľov internetu. Tí sú v tom nevinne.

A čo môže za to, že sa nestretnú všetky podnikateľské weby so žiaducou odozvou a návštevnosťou? Hlavne pozícia, ktorú má ich odkaz v internetových vyhľadávačoch. Ľudia totiž obvykle využívajú iba také ponuky, ktoré práve s pomocou vyhľadávačov ľahko nájdu.

A keď internetové vyhľadávače niečí web neponúkajú tak, ako by to bolo žiaduce? Keď je tu odkaz niečieho webu zapadnutý medzi inými ponukami tak, že nie je k nájdeniu? Potom je najvyšší čas obrátiť sa na firmu SEOlight a zaistiť si u nej optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. Pretože len zdokonaleniami, ktoré sa v rámci SEO vykonávajú, je možné dosiahnuť dosť dobrú pozíciu vo vyhľadávačoch, vďaka ktorej neunikne web záujmu tých hľadajúcich. Bez čoho je úspech vylúčený.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol