zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Návštevníci sú nevyhnutní

Už ste niekedy počul cudzojazyčné slová ako linkbuilding či copywriting? A už máte predstavu o tom, čo znamená optimalizácia? Pokiaľ nie, mali by ste sa o nich niečo dozvedieť najneskôr vo chvíli, keď prídete k názoru, že by vám z nejakého dôvodu prospelo prevádzkovanie svojho vlastného webu.

Prečo je tomu tak? V zásade preto, že web plní svoju funkciu logicky jedine vtedy, keď je na ňom dosť tých, čo tu náležite využívajú zverejnenú ponuku. Návštevnosť je pre každý web nevyhnutná, bez nej je to vlastne to isté, ako keby dotyčný web neexistoval. A aby sa takáto dostatočná návštevnosť dosiahla, je neraz  potrebné si pre neho zaistiť optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, k nej patria mimo iného aj obidva v úvode spomenuté termíny.

Keď má web dosiahnuť náležitú sledovanosť, musí sa o ňom verejnosť skrátka najskôr dozvedieť. A najlepšie sa o ňom dozvie tak, že je odkaz, pod akým sa skrýva, na niektorej z predných priečok často dlhého zoznamu toho, čo dokážu ľuďom nájsť a ponúknuť internetové vyhľadávače.

Samozrejme na takejto významnej pozícii sa žiadny odkaz neocitne len tak náhodou. Aby si túto pozíciu nejaký web vybojoval, musí byť z pohľadu dotyčného vyhľadávača dokonalý. A za takouto dokonalosťou sa skrýva nejedna záležitosť, ktorej musíme venovať pozornosť.

A tak je pre úspech webu nevyhnutne potrebné vytvorenie dostatočného počtu kvalitných spätných odkazov, čomu sa venuje linkbuilding, je tu potrebný dostatok kvalitných textov, čo sú záležitosťou copywritingu. A keď sa toto doplní ešte o odstránenie nedostatkov zo samotného webu, o správnu voľbu kľúčových slov, reklamu a propagáciu, dosiahne sa tak vytúžená veľká návštevnosť.

A preto je optimalizácia natoľko významná. Keby nebolo jej, nemusel by web nikto nikdy nájsť. A bez návštevníkov by bolo všetko vopred stratené. A to celkom nenávratne.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol