zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Návštevníci sami neprídu

Keby chcel niekto prevádzkovať internetové podnikanie bez toho, aby si k tomu zaistil dostatočný záujem publika, veľmi rýchlo by prekonal nohavice, a nakoniec musel skončiť, dosť možno aj s takými dlhmi, ktoré už by do smrti nesplatil. Pretože aj tu sú nevyhnutne potrební míňajúci zákazníci, a tí sa u žiadneho internetového podnikateľa neobjavia len tak, bez toho, že by sa o to dotyčný nejako zaslúžil.
Na to, aby sa nejakí návštevníci, a teda aj potenciálni zákazníci, odhodlali k navštíveniu niečieho webu, je teda nevyhnutné, aby sa ten, ktorému o ne ide, týmto čo najdokonalejšie ponúkal. A najúčinnejšou formou ponúkania sa je umiestnenie odkazu na takýto web na ideálnu pozíciu v internetových vyhľadávačoch spolu s využívaním privádzania návštevníkov iných internetových stránok s pomocou spätných odkazov. A v tom oboch sú skutočne nevyhnutné spätné odkazy.
Keď sa také odkazy umiestnia na ideálne miesta na dobre hodnotených a hojne navštevovaných weboch zameraných na obdobnú problematiku, dá sa očakávať, že týchto zlákajú zvedavcov, ktorí zamierili niekam celkom inam, a kto vie, koľko takých záujemcov potom propagovaný web navštívi a stane sa aj jeho platiacimi alebo inak prospešnými zákazníkmi. A súčasne sú počet a dokonalosť rozmiestnenia takýchto spätných odkazov na internete aj kritériom, podľa ktorého sa rozhodujú okrem iného aj internetové vyhľadávače, nakoľko dobre daný web verejnosti ponúknu, nakoľko tento bude s ich pomocou na nájdenie. A to oboje potom rozhoduje o tom, či sa prevádzkovanie podnikateľského webu oplatí alebo nie.
A aby to fungovalo skutočne dokonale, mali by takéto spätné odkazy vytvárať špecialisti na linkbuilding, respektíve odborníci na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. Ktorí vedia, ako dokonalé odkazy vytvoriť a kam ich umiestniť, aby sa výsledky dostavili. A aby nehrozilo, že internetový podnikateľ skrachuje iba kvôli nedostatku zákazníkov, teda nedostatku ich záujmu o jeho ponuku.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol