zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Návštevníci sami neprídu

Aj keď by internetoví podnikatelia obvykle potrebovali viac zákazníkov, než koľko ich majú, nedarí sa im zvýšiť návštevnosť svojho internetového obchodu, na ktorej počty takýchto žiaducich zákazníkov rozhodujúcou mierou závisia. Po návštevníkoch tu možno túžiť, možno skúšať najrôznejšie formy toho, ako sa im podhodnotiť, možno znižovať ceny až na tú najnižšiu možnú hranicu a obmieňať sortiment, ale nič z toho nemusí viesť k vytúženej méte, ktorou je práve dosť zákazníkov, od ktorých závisí ziskovosť .
A keď to nejde vyššie popísanými spôsobmi, musí sa získať náklonnosť zo strany internetovej verejnosti inak. A to s využitím optimalizácie pre internetové vyhľadávače. Pretože aj keby iné riešenia do jedného zlyhali, s touto sa ešte uspieť dá. Tá môže zachrániť kadejaký umierajúci biznis, a to aj keby to s ním po stránke návštevnosti vyzeralo všelijako, pokojne aj beznádejne.
Pretože na čo nám je SEO, teda ona optimalizácia? Predsa k tomu, aby sa s jej pomocou vylepšila pozícia e-shopu v internetových vyhľadávačoch. Pretože vyhľadávače sú nástrojmi, ktoré ľudia používajú v snahe čo najjednoduchšie nájsť to žiadané, a keď toho ponúkajú vyhľadávače kvanta, je potrebné byť medzi všetkými ponukami zodpovedajúcimi požiadavkám internetovej verejnosť čo najvyššie.
A tak sa v prípade internetových obchodov optimalizuje. A prospešná je taká SEO aj pre e-shopy založené na platforme Webflow. Jednak preto, že sa dá s jej pomocou skutočne zabodovať vo vyhľadávačoch, a jednak preto, že je na Webflow vytvorené skutočne značné množstvo e-shopov, a tak ide o niečo, čo skutočne ovplyvňuje situáciu viditeľne. Je veľa podnikateľov, ktorí sa rozhodli pre túto platformu pre jej intuitívnu správu a výkonné možnosti prispôsobenia a teraz potrebujú aj zaistiť návštevnosť, ktorá sama od seba nepríde. A stačí tak podrobný audit e-shopu, efektívne SEO stratégie a ďalšie súčasti odbornej SEO, aby sa uspelo. A aby bol e-shop na Webflow skvelou voľbou a zdrojom obživy.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol