zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nástroj, ktorý končí

V roku 2009 Google spustil nástroj URL parameters tools, ktorý umožňoval vyhľadávacím robotom rozpoznať, či je URL adresa dobrá alebo či bude lepšie ju rovno ignorovať. Google tak mohol zakázať indexovať ľubovoľnú URL adresu na vašom webe. Tak buďme úprimní, v tejto dobe to bola tak trochu divočina a samozrejme z roka na rok sa všetko pohybuje smerom dopredu. Teraz je čas túto funkciu odstrániť a dajte k tomu tak 26. apríla 2022. Samotný Google ju totiž vníma ako nedôležitú a teda nepotrebnú. Našťastie nikto nemusí premýšľať o tom, čo má urobiť, pretože si so všetkými parametrami poradí Google sám. Nástroj Parametre URL od Googlu bude ukončený a po tomto dátume už nebudete mať k tomuto nástroju prístup.
Zmena, ktorá môže niekomu chýbať
Pokiaľ si nedokážete bez nástroja predstaviť svoju prácu alebo vám bude chýbať, stále môžete využiť možnosti, ktoré vám poskytujú robots.txt alebo na špecifikáciu jazykovej verzie stránky.
 Robots.txt je v podstate textový súbor, ktorý môžete použiť na to, že určíte, ktoré webové stránky alebo aj súbory má robot, najčastejšie crawler vyhľadávačov, prechádzať alebo ich minúť. Vďaka tomu sa taktiež nepreťažuje server. Pokiaľ vytvoríte súbor robots.txt a ešte sa chcete radšej presvedčiť, či sú skutočne zablokované stránky, ktoré chcete, tak môžete využiť nástroj na otestovanie priamo od Google. Len je potrebné mať na pamäti, že web by mal byť pridaný a overený v Google Search Console.
 Hreflang je pre zmenu nepostrádateľnou súčasťou webov, kde sa nachádza viac jazykových mutácií. V tomto prípade, aby všetko fungovalo správne, je nevyhnutné, najprv definovať jazyk a až potom oblasť. Pokiaľ by sa to vykonalo obráteným spôsobom, potom vyhľadávače daný hreflang atribút nepochopia. Ale pri správnom prevedení, na takomto webe, nesmiete naň zabudnúť, po SEO stránke si tak zaistíte lepšie zacielenie a to ako medzinárodné, tak regionálne.
To že dá Google nástroju URL parameters tools zbohom je jedna záležitosť, ale na druhú stranu sa dá počítať aj s ďalšími zmenami. Uvidíme, čo nám v tejto oblasti zmien prinesie rok 2022.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol