zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Našťastie linkbuilding máme

Kým si človek nezaobstará svoju vlastnú internetovú živnosť a nezačne tam podnikať s cieľom si aspoň niečo zarobiť, nemusí mať o tom, čomu sa hovorí linkbuilding, ani najmenšie poňatie a nič sa nestane. Ale akonáhle sa niekto do internetového biznisu pustí, musí už nevyhnutne tento pojem poznať. A nielen poznať, ale aj využívať. Pretože bez toho by veľmi rýchlo pohorel, bez toho by sa so svojím podnikaním sotva uživil.

Pretože linkbuilding znamená privádzanie pokojne aj značného množstva návštevníkov webu, z ktorých sa môžu stať platiaci zákazníci. A je jasné, že bez takýchto ľudí nie je výnosnosť zaistená a všetko môže veľmi rýchlo dospieť až ku krachu.

A ako taký linkbuilding funguje, čo treba v jeho rámci urobiť a na čo staviť a čo nepodceňovať?

Ide tu vlastne o vytváranie odkazov, a to takzvane interných a spätných. A najmä tie spätné, teda tie umiestnené na cudzích weboch s úmyslom zaistiť si s ich pomocou väčšiu návštevnosť webu vlastného, ​​sú dôležité, najmä pre toho, kto potrebuje mať navštevovanejší web ako ten, ktorý má doteraz. Také odkazy sa uložia na cudzie, a to najlepšie dosť navštevované a obsahovo podobné cudzie weby, a keď tam tieto vzbudia záujem, kliknú na ne záujemcovia, ktorým sa tak v okamihu podarí dostať na web, ktorý je podobnými odkazmi podporovaný.

Ale ak si myslíte, že je to jednoduché, nemyslite si to. Nejaké spätné odkazy by si totiž vytvoril a rôzne rozmiestnil kdekto, ale ono nejde len o to, aby takéto odkazy existovali. Tie sa tiež musia nachádzať na takých miestach, kde neuniknú žiadnej pozornosti, teda najlepšie na relevantných a dobre hodnotených weboch v pútavých článkoch. Len tam tieto plnia svoju funkciu. A tak sú dobrými miestami na umiestnenie takýchto odkazov blogy, katalógy a podobne. A dá sa povedať, že čím ťažšie je niekam odkaz umiestniť, tým je tento hodnotnejší aj z pohľadu internetových vyhľadávačov, ktoré aj podľa spätných odkazov hodnotia a podporujú jednotlivé weby. A naopak – čím je to niekde jednoduchšie, tým menej hodnotný odkaz je. A zneužívanie tohto môže byť vyhľadávačmi aj trestané. A preto je určite najjednoduchšie nechať si linkbuilding zaistiť od profesionálov.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol