zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Naplánujte si stratégiu

K tomu, by bol dosiahnutý úspech, je prakticky nevyhnutné zvoliť vhodnú stratégiu. Iste, aj bez nej sa môže niekedy zadariť, ale to skôr len zhodou okolností či náhodou. Zatiaľčo stratégia, čo sa zvolí správne, je stávkou na istotu.

Platí to všade, vrátane internetu. Aj tu je stratégia a ideálne plánovanie kľúčom k úspechu. A aby prinieslo plánovanie internetovej stratégie úspech, je treba vsadiť na niekoho, kto sa v tomto smere vyzná, kto nesporne vie, ako na to. Je teda nevyhnutné spojiť odborné znalosti internetového prostredia s informáciami o obore podnikania, ktorý je na dotyčnom webe prevádzkovaný, a tiež s informáciami o produktoch a situáciou na trhu.

Je treba mať špičkovo spracovanú koncepciu, ktorá jasne vytýči smer a plán ďalších investícií, čo bude optimálne vyhovovať ako možnostiam, tak aj off-line aktivitám firmy. Je treba mať aj spätnú väzbu, mať jasne zvolené cieľové skupiny klientely a spôsoby, ako s týmito komunikovať, je nevyhnuté vybrať ideálne nástroje k propagácii. Je treba mať jasne dané priority, čo sa týka rozpočtu, je treba analyzovať aktivitu konkurentov a vymedziť sa voči ním, je treba definovať unikátnu predajnú výhodu.

Nesmie tu chýbať ani podrobná SEO analýza, analýza informačnej architektúry a zhodnotenie návratnosti investícii urobených do internetovej reklamy.

Čo je pochopiteľne niečo, s čím si laik sotva niekedy poradí. Na to je potrebná pomoc od odborníkov, ktorí môžu mimo iného tiež hodnotiť  na základe svojich predchádzajúcich skúseností z praxe. Pretože kto iný než odborníci dokáže prejsť celý priebeh tvorby webu, vytvoriť grafický návrh a zaistiť kvalitné programovanie aj webhosting? Kto vie vybrať marketingovo ideálnu doménu k optimalizácii pre vyhľadávače?

Chce to čas, chce to vytrvalosť a pochopiteľne aj financie, ale vyplatí sa to. Pretože bez internetovej stratégie ide len o „strieľanie naslepo“. Ktoré síce takisto môže priniesť výsledky, ale to skôr len úplnou náhodou.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol