zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nakoľko sa dá dôverovať SEO?

Optimalizácia pre internetové vyhľadávače je súborom činností, čo majú zviditeľniť určitý web a umožniť mu ideálne umiestnenie medzi inými odkazmi vyhľadanými a ponúkanými internetovými vyhľadávačmi. To je zmysel SEO, a preto by hocikto právom očakával, že ak si nechá svoj web optimalizovať od profesionálov, bude stáť výsledok takéhoto kroku za to. A tiež tomu tak zvyčajne je.

Lenže môže takáto optimalizácia komukoľvek zaistiť dlhodobú stabilitu a výhodnú pozíciu jeho stránok vo vyhľadávaní? Keď sa nad tým zamyslíme, musíme konštatovať, že vlastne tomu tak nebýva. A ani byť nemôže. Špecialisti na SEO totiž môžu spraviť aj možné maximum, ale ani to nemusí stačiť k tomu, aby sa odkaz na určitý web umiestnil na výsostnom prvom mieste, pred všetkými ostatnými konkurentmi.

Je tu skrátka celá rada premenných, čo môžu výsledok SEO ovplyvňovať. A o umiestnení akéhokoľvek odkazu vo vyhľadávači rozhoduje nakoniec sám vyhľadávač. A teda nie ten, kto sa snaží prispôsobiť nejaký web potrebám konkrétneho vyhľadávača. Takže ak niekto niekomu sľúbi, že mu optimalizuje web s určitým garantovaným výsledkom, žije v blude alebo klame.

Odborníci na SEO tak napríklad nemôžu ovplyvniť algoritmy vyhľadávačov, ktoré sa v priebehu doby menia, efektivitu podobnej činnosti konkurentov, chovanie cieľovej skupiny, ktorej je optimalizovaný web určený, zmeny v dopyte, vývoj trhu, vplyv médií a verejnej mienky na nejakú značku, inovácie a nové konkurenčné produkty. To sú v podstate veľké neznáme.

A to, čo daní odborníci ovplyvniť môžu, ako sú žiaduce zmeny v štruktúre stránok a tvorenie stránok nových, záležitosti týkajúce sa textov, úpravy dát, zmeny užívateľského prostredia a podobne, nestačí na to, aby sa dal úspech SEO stopercentne predpovedať a garantovať.

Ale napriek tomu je optimalizácia pre internetové vyhľadávače niečo, čo pozitívne ovplyvňuje pozíciu webov vo vyhľadávačoch a ich úspešnosť. A na to sa oplatí vsadiť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol