zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Najprv treba vedieť

Než sa začne sa SEO, teda s optimalizáciou pre internetové vyhľadávače, treba vedieť hlavne to, ako na tom taký web je a či a ako dokáže vo vyhľadávačoch generovať návštevnosť.
Je teda potrebné skontrolovať indexáciu obsahu takého webu, pretože nezaindexovaný obsah nikto vo vyhľadávačoch nenájde a tento tak nie je k ničomu. A tak je v záujme SEO zvýšiť indexáciu a pomocou tejto potom aj návštevnosť. Je tu totiž dobre, keď je indexovaná URL adresa, ktorá má byť indexovaná, a keď nie je indexovaná tá, ktorá indexovaná byť nemá. Ale keď je indexovaná URL, ktorá by indexovaná byť nemala, alebo naopak, je to problém, ktorý sa musí odstrániť.
Vstupné stránky by potom mali byť skontrolované, aby sa predišlo tomu, že budú návštevníci prichádzať na chybové stránky, ktoré nemajú na zvýšenie návštevnosti a SEO žiadny pozitívny význam.
Význam má ale aj taká iba zdanlivá banalita, ako je URL adresa. Tá by určite mala byť užívateľsky prívetivá, pretože aj pohľad návštevníka na ňu môže rozhodnúť, či niekto túto stránku navštívi alebo nie. A URL adresy by mali byť na webe obvykle jednotné.
A pochopiteľne je potrebné mať ale aj informáciu o tom, ako rýchlo sa web načíta, a aj v tomto ohľade by sa často malo niečo zlepšiť, pretože používatelia majú v tomto ohľade stále vyššie požiadavky. A nedostatočne rýchlo sa načítajúci web má jednoducho smolu, na ten je stále menej ľudí ochotných čakať viac ako tri sekundy a optimálne je trvanie nanajvýš polovičné. So zistením tejto záležitosti nám môžu pomôcť nástroje WebPageTest, Pingdom, PageSpeed Insights či PageSpeed miner. A významné je nielen načítanie stránok, ale aj to, ako dlho trvá prechod medzi jednotlivými stránkami, a aká je doba odozvy servera.
A ako sa dá načítanie zrýchliť?
Pomáhajú zapnutá GZIP kompresia, atribút srcset na zobrazovanie obrázkov v adekvátnych veľkostiach v jednotlivých zariadeniach, bezstratová kompresia obrázkov, využívanie lazy loadingu či načítanie niektorých zdrojov len v špecifických zariadeniach.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol