zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Nadpis H1-H6

Jedná sa o klasické nadpisy kategórií, popiskov alebo článkov, ktoré predovšetkým v minulosti mali veľmi dôležitý vplyv na vyhľadávače a ich robotov. V dnešnej dobe však významnosť nadpisov z pohľadu umiestňovania kľúčových slov postupne klesá a preto sa stávajú nadpisy jedine nástrojom k upútaniu pozornosti, a nie k vyplneniu kľúčových slov z danej webovej stránky.
Označenie H1 je charakteristické pre nadradený nadpis voči ostatným. S pribúdajúcim číslom nadradenosť klesá, a teda H6 je označenie pre 5. podnadpis. Najčastejšie je možné v článkoch nájsť nadpisy H1 až H3.
Nadpisy v oblasti SEO optimalizácie preto majú v súčasnej dobe významnosť predovšetkým z hľadiska orientácie na konkrétnej webovej stránke, ďalej tak pre upútanie pozornosti a v neposlednom rade aj so samotnými nadpismi pracujú určité internetové technológie a systémy, čo ich významnosť ďalej zväčšuje.

4.6/5 - (13 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.6/5 - (13 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol