zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Na optimalizáciu s rozumom

Stále hojnejšie sa u nás vie, že ten kto chce úspešne podnikať na internete, potrebuje nielen web, ale rovno optimalizovaný web. Že je to neraz jedine optimalizácia pre internetové vyhľadávače, čím sa zaisťuje nejakému webu to najpodstatnejšie, čo je pre neho potrebné, teda dostatočne vysoká návštevnosť.

Optimalizácia je totiž tým najzásadnejším, čo sa podieľa na zaistení dostatočnej návštevnosti nejakého webu. Vďaka nej sa web prispôsobuje požiadavkám, aké na neho kladú internetové vyhľadávače, to následne vedie k tomu, že odkaz na daný web zaujíma vo vyhľadávačoch lepšiu pozíciu, a to tam, kde internetová verejnosť takýto web bez problémov nájde a zrejme ho aj otvorí a využije. A to je pre zmysel webu zásadné.

Ale ani pri optimalizácii to neraz nie je všetko také, aké by to malo podľa predstáv majiteľov byť. Aj tu sú nevýhody, a to pochopiteľne s nežiaducim efektom, ktoré tieto prinášajú.

Predovšetkým je nutné sa tu zmieriť s tým, že sa optimalizáciou nedosiahne spomenutého vytúženého výsledku ihneď. Kým sa táto zmena k lepšiemu dostatočne prejaví, môžu uplynúť mesiace, ba napríklad aj roky. A pokiaľ sa tu dá s niečím utešovať, tak jedine snáď s tým, že je potom takýto dobrý výsledok rovnako dlhodobou záležitosťou, že sa dosiahnutá dobrá pozícia nestratí, akonáhle bude optimalizácia ukončená či prerušená.

Potom je nepríjemné to, že si SEO žiada prevedenie celkom náročných úkonov, že sa vyhľadávače len tak presvedčiť nedajú. Sú potrebné kvalitné domény a dobrý web s kvalitným obsahom, sú potrebné skvelé spätné odkazy. A to si žiada čas, snahu a takisto financie.

Nevýhodou optimalizácie potom môže byť aj to, že sa tu nedá presne rozhodnúť, na ktorú stránku webu budú návštevníci mieriť. Web je podporovaný ako celok, a preto sa na neho hľadajúca verejnosť dostane cez tú stránku, na ktorej je dotyčným človekom hľadaný pojem.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol