zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Na čom pri weboch záleží?

Na to, aby niekto mohol využívať potenciál, ktorý mu ponúka internet, je potrebné, aby mal dotyčný po všetkých stránkach dokonalý web. Web, ktorý je kvalitne ponúkaný internetovými vyhľadávačmi, na ktorý si kdekto z používateľov ľahko nájde cestu s pomocou spätných odkazov, ktorý jednoducho nezapadne bez povšimnutia.


Avšak ono nestačí na nejaký web užívateľa iba priviesť. Treba ich tu aj udržať a prinútiť ich, aby tu robili to, čo robiť majú, a dotiahli to až do úspešného konca. A čo to znamená? Trebárs aj to, že musia byť také weby pre svojich užívateľov prehľadné a ľahko využiteľné. Pretože keby to tak nebolo, kto z návštevníkov by tu zotrval a možno si aj niečo nakúpil, že?


A čo sa teda týka obsahu takého webu, aký by tento mal byť?


V prvom rade je nutné dosiahnuť tu maximálnu možnú prehľadnosť. Pretože nikto z tých, ktorí na web zavítajú, netúži po všetkom, čo sa tu ponúka. Vždy má iba určitý záujem, a tento by sa mu malo podariť ľahko uspokojiť tým, že nájde čo najľahšie to, čo hľadá. Že mu nepotrvá celú večnosť, kým medzi tým nezaujímavým nájde to, o čo mu ide.


Potom je ale pochopiteľne tiež potrebné, aby používateľ našiel na onom webe čo najľahšie aj cestu k pokladni a bez problémov tu zvládol vybrať si spôsob úhrady, prípadne zaplatiť. Pretože pokiaľ nie je zvládnuté aj toto, nemá existencia a prevádzkovanie podnikateľského webu žiadny zmysel.


Skrátka a dobre je nevyhnutné mať web, na ktorý ktokoľvek rád zamieri, rád a bez problémov ho využije a nevzdá predčasne pokusy o kúpenie si tu niečoho. A je samozrejmé, že sa to tu nezaobíde ani bez kvalitného dizajnu, bez kvalitnej a cenovo výhodnej ponuky, ktorá je zákazníkom kvalitne popísaná a vyobrazená, sprevádzaná primeraným množstvom informácií. Napríklad aj tých týkajúcich sa toho, ako to vybrané k zákazníkovi dopravia.


A samozrejme nesmie chýbať informácia o tom, kto že to tu ponúka a aký je naň kontakt. Pretože to je otázka dôvery, ktorá tu má tiež významnú úlohu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol