zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Na čo v SEO nezabudnúť?

Pokiaľ chce niekto dosiahnuť lepšiu pozíciu svojho webu v internetových vyhľadávačoch a tým aj väčších úspechov u internetovej verejnosti, mal by sa zaujímať o to, ako to čo najefektívnejšie dosiahnuť. A keď sa dozvie, ako na to, mal by sa danej problematike tiež venovať so všetkou dôslednosťou. Pretože sa tu môže každá chyba ľahko vypomstiť.
Kto chce mať vo vyhľadávačoch úspechy, musí sa určite usilovať o dostatok kvalitných spätných odkazov, ktoré mu na web privedú návštevníkov odinakiaľ a ktoré sa súčasne páčia internetovým vyhľadávačom, ktoré ich majú ako jedno z hlavných kritérií pri posudzovaní kvalít webov.
Je samozrejme možné čakať, až také spätné odkazy vzniknú samé. Časom si takého webu napríklad niekto všimne a umiestni pri sebe jeho odkaz, čo je toľko žiaduce. Lenže je logické, že to môže trvať, a kto vie, na koľko spätných odkazov si nakoniec ktorý web príde. A tak je určite lepšie, keď sa tomu trochu napomôže. Keď sa to tu nenechá na náhode a majiteľ webu sa sám o získanie nejakých tých odkazov postará.
Ako sa to dá urobiť? Napríklad tak, že majiteľ webu na tomto publikuje ľahko šíriteľný obsah. Teda niečo, čo iní ľudia budú ochotne ďalej šíriť.
Využiť možno ale napríklad aj nejaké stránky s recenziami, kde je možné šíriť povedomie o svojom webe, aj sociálne siete, kde sa dá presadzovať s pomocou vlastného aktívneho firemného profilu, aj influencery, ktorí majú dôveru ľudí a môžu tak byť tiež prospešní. A ani napísanie článku so svojím odkazom na cudzí blog nemusí vyjsť naprázdno.
Proste je žiaduce mať čo najviac spätných odkazov, ktoré na daný web upozorňujú a privádzajú nových návštevníkov. Ak takéto odkazy spoľahlivo fungujú a sú na miestach, kde ich objavia čo najviac zaujímajúcich sa ľudí, je to skoro poklad. Poklad, ktorý sa potom premietne do výsledkov propagovaného webu, a to bez ohľadu na to, na čo má tento slúžiť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol