zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Na čo pri optimalizácii nezabudnúť?

Optimalizácia pre internetové vyhľadávače je stále závažnejšou a dôležitejšou témou pre všetkých, ktorí chcú dosahovať so svojimi webmi podnikateľské alebo pokojne aj iné úspechy. Na optimalizácii totiž v dnešnom (internetovom) svete záleží viac ako na čomkoľvek inom, jedine tá dnes dokáže zaistiť dostatočnú návštevnosť takéhoto webu. Ak pochopiteľne nepočítame reklamu, ktorá ale logicky zaberá iba v čase svojho zverejnenia, a to je ešte otázkou, nakoľko je táto úspešná.

Optimalizácia pre internetové vyhľadávače je niečím, čo prospieva návštevnosti webov dlhodobejšie a prirodzene, a preto nesmie chýbať nikde, kde to jednoducho bez úplne úspešného webu nejde.

A keď je reč o optimalizácii, je samozrejmé, že sa určite nesmie podceniť vytváranie spätných odkazov, ktoré na takýto web privádzajú návštevníkov z iných kútov internetu. Teda v ideálnom prípade.

Ak si myslíte, že na takýchto spätných odkazoch nič také zložité nie je, vyvediem vás z omylu. Iste, ide tu o to, aby ich bolo pokiaľ možno čo najviac a aby obsiahli čo najväčšiu oblasť internetu, ale ani to ešte nie je všetko. Ba dokonca sa v tomto môže hypoteticky skrývať aj problém. On totiž už dnes nie je počet spätných odkazov vedúcich na určitý web všetkým. Oveľa závažnejšiu úlohu tu zohráva ich kvalita, teda umiestnenie na – z pohľadu vyhľadávačov – najatraktívnejších miestach, zatiaľ čo tupé rozmiestňovanie odkazov tam, kde je to najjednoduchšie a kde to zaváňa spamom, môže byť naopak brané aj ako nežiaduce a zasluhujúce si trest v podobe horšieho hodnotenia webu.

Určite teda nemá žiadúci efekt vkladanie odkazov niekam do komentárov, ktoré nikto nečíta, alebo do nejakých katalógov, v ktorých je toľko nahromadených odkazov, že ich snáď ani nikto neprehliada. Oveľa lepšie je vkladať ich do textov na atraktívnych weboch, ktoré majú svoje dobré renomé, či na relevantné vstupné stránky.

Čo je pochopiteľne stále ťažšie. A preto je určite lepšie nechať taký linkbuilding na odborníkov.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol