zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Na čo nemožno zabúdať?

Kto z tých podnikajúcich na internete túži mať dosť hojne navštevovaný web? Pochopiteľne každý, bez výnimky. Ale koľkých z týchto ľudí sa toto ich prianie plní? Tých už ani zďaleka toľko nie je. Pretože návštevnosť nevzniká na weboch sama od seba, ľudí treba tam priviesť a tiež ich tam udržať.
A ako sa ľudia na niečí web lákajú a privádzajú? Obvykle optimalizáciou pre internetové vyhľadávače, ktorá zaisťuje optimalizovaným webom v rámci možností najideálnejšie umiestnenie v internetových vyhľadávačoch. A pokiaľ neviete, čo si pod takouto optimalizáciou predstaviť, vedzte, že je to treba aj copywriting, teda písanie kvalitných reklamných a obsahových textov a článkov, linkbuilding čiže tvorba interných a spätných odkazov, či správna voľba a ideálne využívanie kľúčových slov.
Toto všetko sa pochopiteľne týka každého webu, ktorý má dosiahnuť na internete úspechy. Ale nemusí sa to týkať iba webov samotných. Môže sa to dotýkať aj ich pomocníkov, ktorými sú blogy. Aj blogy totiž môžu práve v spomínaných ohľadoch prospieť, a aj tie sa teda môžu spolupodieľať na úspechoch webov. A môžu všeličo ovplyvniť, takže by sa na nich určite nemalo zabúdať a nemali by sa podceňovať.
Blogy síce nie sú pre internetových podnikateľov tým hlavným, priamo na nich sa nepodniká a neobchoduje, ale napriek tomu sú tieto často významné a o podnikateľských úspechoch rozhodujúce. A to tým, čo umožňujú.
A čo že umožňujú?
Napríklad obsahujú zaujímavé informácie a ďalšie texty, ktoré motivujú internetovú verejnosť k opakovaným návštevám. Alebo obsahujú dodatočné informácie k tomu, čo sa ponúka na podnikateľskom webe, kam by sa už tieto informácie nezmestili. Alebo sa sem dajú vkladať ďalšie kľúčové slová a spätné odkazy, ktorými sa podporí to hlavné, teda podnikateľský web.
Jednoducho je taký blog dôležitým pomocníkom. Ale pochopiteľne len vtedy, keď sa oňho jeho prevádzkovateľ stará a keď je tu kvalitný a jedinečný obsah. Ktorý pomôže zaistiť prosperitu kadejakému internetovému podnikaniu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol