zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Na čo máme blogy?

Aj keď medzi sebou súperia jednotlivé weby internetových podnikateľov, nemusí sa tento súboj nevyhnutne odohrávať iba na nich samotných. K tomuto možno využívať aj ďalší potenciál, ku ktorému patria napríklad aj blogy.
Aj keď sa blogy k samotnému obchodovaniu nevyužívajú, znamenajú pre tých majiteľov webov, ktorí ich majú, nespornú výhodu v boji o sledovanosť na internete. A to preto, že takéto blogy budujú u ich majiteľa jeho dokonalejšie renomé a súčasne majú vplyv aj na opakované návštevy týchto miest rovnakým publikom.
Avšak aj keď je blog iba akýsi ,pomocník‘ webu, nie je ho vhodné podceňovať. Aj tu je nutné vsádzať na kvalitu. A to v prvom rade na to, aby sa tu objavovali len žiaduce a premyslené témy. Texty, ktoré sa na blogoch objavujú, by mali každopádne patriť k tomu, čo ich návštevníkov ‚páli‘, čo je pre nich zaujímavé a atraktívne. A najideálnejší je pochopiteľne taký stav vecí, kedy sa blog prevádzkuje presne podľa toho, čo od neho žiaduci návštevníci očakávajú, keď je týmto priamo šitý na mieru.
Pri tvorbe obsahu takého blogu je teda vhodné vychádzať z toho, čo jeho návštevníkov zaujíma a aké sú týmito hľadané kľúčové slová. A možno sa takých návštevníkov treba aj opýtať na to, čo by ich tu zaujímalo.
Určite sa tu ale nesmie zabudnúť ani na to, že musí byť obsah blogu unikátny, že sa tu musí ponúkať niečo nové, nevšedné. Pretože na to, čo už ľudia čítali nespočetnekrát, sa títo znova prilákať nedajú.
Každý takýto článok potom potrebuje aj jedinečný a pútavý titulok, ktorý neraz ovplyvňuje to, či si ľudia článok vôbec prečítajú alebo nie. Ale ani titulok samo sebou nie je všetkým, a preto mu musí nasledovať aj všestranne dokonalý text sprevádzaný fotografiami, obrázkami alebo inými žiaducimi grafickými výtvormi.
A akonáhle je nejaký text na blogu zverejnený, je vhodné ho propagovať na sociálnych sieťach alebo v rámci e-mailingu. Potom totiž bude mať blog ešte len svoj skutočný zmysel pre kohokoľvek.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol