zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Na akú reklamu vsadiť?

Rovnako ako iné médiá je internet v dnešnej dobe zaplavený nespočetnými reklamami. Propaguje sa tu čokoľvek, a to pochopiteľne s väčšími aj menšími úspechmi.  Ktoré nesúvisia len s významom, aký to propagované má, ale aj s tým, aká reklama sa využije a čo je jej prednosťou či naopak nedostatkom.

V zásade sa dá povedať, že aj internetová reklama musí spĺňať to, čo iné reklamy. Teda musí si získať pozornosť , musí zaujať a následne všetko dotiahnuť až do zamýšľaného konca, akým je pomoc pri uzatváraní nejakej obchodnej transakcie.

Lenže nesplňuje to každá reklama. Aj na internete je pomerne bežný úkaz, keď sa tu objavia reklamy, čo sú niekde vyvesené, lenže nevzbudzujú napríklad ani minimálny záujem. A je pochopiteľné, že do niečoho takého sa podnikateľovi investovať nevyplatí.

Ale sú aj reklamy opačné. Tie, za ktoré sa naopak platiť vypláca. A síce preto, že sa tu platí len za skutočne žiaduci efekt, aký sa dosiahne. V tomto prípade ide o reklamy, pri ktorých platí ich zadávateľ výhradne za počet kliknutí na ne, teda za preukázateľne vyvolaný záujem o takúto ponuku.

Tieto reklamy, teda PPC reklamy, si už dnes môže obstarať ktokoľvek, kto sa chce na internete zviditeľniť. Dá sa takáto reklama získať, a to bez nutnosti utrácať tu za neznámo čo. Pretože práve tu sa neplatí za nič či za nádej, čo sa nemusí vyplniť.

Pre propagovaného podnikateľa tu nesporne má význam to, že zaplatí až za to, že mu táto reklama pomôže, čo sa tu dá presne zmerať, a ďalšou výhodou je pre neho aj to, že sa poskytovateľ takejto reklamy skutočne snaží, aby táto zabrala. Pretože by si bez vzbudenia záujmu sám nič nezarobil.

A preto je podobná reklama tým, čo dokáže akýkoľvek web zviditeľniť. Pomáha spolu s ďalšími počinmi súvisiacimi so SEO dosiahnuť to, čo by inak web zrejme nikdy nedosiahol.

A chcete nejakú takúto reklamu vidieť? Potom si napríklad otvorte Google a zadajte nejaké kľúčové slovo. PPC reklamy vám následne hneď na prvých priečkach udrú do očí.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol