zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Mobilné aplikácie

V dnešnom svete už to vyzerá celkom inak než za mladosti nás, staršej generácie. A prejavuje sa to napríklad aj tým, že už vraj dnes používajú chytrý telefón alebo tablet viac než tri miliardy ľudí. A títo vraj trávia celých osemdesiatpäť percent času v mobilných aplikáciách a toto číslo neustále narastá.

 A preto je stále viac spoločností, čo využívajú túto skutočnosť a stavajú na nej svoj biznis. Mnohé mobilné aplikácie dnes ovplyvňujú komunikáciu, nákupy a platby, a vzhľadom k cenám mobilných telefónov toto číslo istotne ďalej porastie, a také mobilné aplikácie sú pre firmy ako nástrojmi inovácie a vylepšení, tak aj ďalšími predajnými technológiami.

Mobilné aplikácie sú u nás čoby software bežiaci pod systémom mobilných telefónov a tabletov známe predovšetkým vďaka firmám ako Dáme jídlo, Uber, WhatsApp či Viber, avšak využitie nachádzajú aj v internetovom obchode, podnikaní, komunikácii či hrách. A sú napospol k dosahu zdarma alebo len za nepatrný poplatok. K vytváraniu aplikácií sa dnes používajú predovšetkým programovacie jazyky Java, Kotlin, Objective-C a Swift.

Ak teda chce dnes niekto inovovať svoje podnikanie a dotiahnuť to niekam vyššie a ďalej, mal by zvážiť vývoj svojej vlastnej mobilnej aplikácie čoby ďalšieho efektívneho predajného nástroja a kanálu. A mal by sa postarať o to, aby išlo o aplikáciu, ktorá bude vo veľkom sťahovaná a využívaná, aby sa plnil jej účel. Teda privedenie nových zákazníkov.

A k základným vlastnostiam takej aplikácie patrí

– jej dostupnosť pre systémy

– rozsah, zložitosť a komplexnosť jej funkcií

– design

– práca s dátami a zaistenie bezpečnosti

– testovanie pred spustením

– podpora a ďalší vývoj

– jej propagácia

S niečím takýmto sa dá bezpochyby udržať svoje podnikania aj do budúcna.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol